Oświadczenie Zarządu OSP Żarki Letnisko

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
kobek
Ekspert
Posts: 192
Joined: 04 Apr 2013, 19:38

Oświadczenie Zarządu OSP Żarki Letnisko

Post by kobek »

Oświadczenie Zarządu OSP Żarki Letnisko dotyczące wpisu użytkownika "panjan".

W nawiązaniu do wpisu internetowego na Forum Żarki Letnisko w dniu 29-09-2015 o godz 3:41 zatytułowanego " zboczeniec na letnisku" dokonanego przez "panjan" informujemy że opisana w poście sytuacja nigdy nie miała miejsca.

Zarząd OSP nie otrzymał żadnych skarg ani ustnych ani pisemnych dotyczących druha Artura Polaka.
Postawione w tym wpisie zarzuty są zwykłym pomówieniem.
Druh Artur Polak w szeregi jednostki OSP Żarki Letnisko wstąpił w 1995 roku i należy nadal, na przestrzeni tego okresu dał się poznać jako człowiek uczciwy, prawy. Od 2005 roku do 30 lipca 2013 roku pełnił funkcję Naczelnika jednostki.
Wykazywał się dużym zaangażowaniem w działalność OSP. Był wielokrotnie wyróżniany i odznaczany.
Nie jest prawdą , że Zarząd był zmuszony pożegnać ze swoich szeregów druha Artura jak podaje "panjan".

Druh Artur Polak sam zrezygnował z pracy w zarządzie z uwagi na inne obowiązki, które przedstawił na posiedzeniu zarządu. Zarząd przyjął jego rezygnację


Zarząd OSP Żarki Letnisko
Klara
Guru
Posts: 268
Joined: 17 Jan 2015, 14:56

Post by Klara »

kobek.... z tego co widzę jesteś strażakiem ..... nie wiem czy piszesz w swoim imieniu czy w imieniu OSP.... teraz to historia .... i nie wiem po co do tego wracasz ! :shock:
Klara
Guru
Posts: 268
Joined: 17 Jan 2015, 14:56

Post by Klara »

Tutuł postu..... to tylko ....nowy temat !
kobek
Ekspert
Posts: 192
Joined: 04 Apr 2013, 19:38

Post by kobek »

Klara wrote:kobek.... z tego co widzę jesteś strażakiem ..... nie wiem czy piszesz w swoim imieniu czy w imieniu OSP.... teraz to historia .... i nie wiem po co do tego wracasz ! :shock:
Bo czytać trzeba ze zrozumieniem. Jasno i wyraźnie jest napisane że jest to wpis Zarządu OSP.

Czy teraz jest to wyraźnie wytłumaczone?
Klara
Guru
Posts: 268
Joined: 17 Jan 2015, 14:56

Post by Klara »

Nie ! to powinno być na forum .... OSP
kobek
Ekspert
Posts: 192
Joined: 04 Apr 2013, 19:38

Post by kobek »

Klara wrote:Nie ! to powinno być na forum .... OSP
Nie !!! Temat był tu poruszany i tu jest odpowiedź. Ponieważ administrator zamknął tamten temat został otworzony nowy.


PS. A skoro jesteś taką pedantką to może łaskawie odpowiesz na pytanie które jest ci zadawane.

Podaje link abyś daleko nie musiała szukać: http://zarkiletnisko.pl/forum/viewtopic.php?p=9823#9823
MARIA WAROT
Posts: 9
Joined: 29 Oct 2015, 12:55

Post by MARIA WAROT »

kobek dobrze, że napisałeś sprostowanie ale podpisz się imieniem i nazwiskiem wtedy klara ci uwierzy
kobek
Ekspert
Posts: 192
Joined: 04 Apr 2013, 19:38

Post by kobek »

Jest podpisane " Zarząd OSP Żarki Letnisko".
Żeby nie było nie jasności. Zarząd nie ma tu konta na forum. Więc poproszono mnie o napisanie takiego oświadczenia którego oryginał podpisany przez członków znajduje się w siedzibie OSP.

Kończę tą dyskusję. Jeżeli ktoś ma jeszcze pytania co do tej kwestii zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mail z OSP Żarki Letnisko.

Pozdrawiam
administrator strony OSP Żarki Letnisko
Klara
Guru
Posts: 268
Joined: 17 Jan 2015, 14:56

Post by Klara »

Klara .... to ja ..... skoro temat zakończony ..... to po co ? po tak długim czasie wracasz i wyjaśniasz ? !!!!
kobek
Ekspert
Posts: 192
Joined: 04 Apr 2013, 19:38

Post by kobek »

Klara wrote:Klara .... to ja ..... skoro temat zakończony ..... to po co ? po tak długim czasie wracasz i wyjaśniasz ? !!!!

Widzę, że nic nie dociera. Ja nic nie wyjaśniam, ja tylko wyświadczam przysługę pisząc posta, wyjaśnia Zarząd OSP Żarki Letnisko bo taką decyzję podjął.

I tyle w temacie, wszelkie zażalenia, pretensje, uwagi proszę kierować pod adres Zarządu OSP Żarki Letnisko.
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Post by BARBARA »

Sądzę, że każdy kto nie jest podlecem i ma odrobinę rozumu właściwie post panjana potraktował, szkoda tylko, że zarząd OSP potrzebował, aż tyle czasu, żeby przedstawić swoje zdanie i to anonimowo.
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

Przeczytajcie dokładnie każdy post.......Klara i Kobek ,to ta sama osoba 8)
Klara
Guru
Posts: 268
Joined: 17 Jan 2015, 14:56

Post by Klara »

Co niektórym forum pomieszało w głowie !!! :lol: :lol: :lol: albo jest tak tępy .... albo ....pozjadał wszystkie rozumy .... a jeśli pozjadał wszystkie , to znaczy że nie ma swojego :lol: :lol: :lol: :lol:
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

Klaro...nie musisz się tłumaczyć :lol:
Klara
Guru
Posts: 268
Joined: 17 Jan 2015, 14:56

Post by Klara »

majeczka .... jeśli wzięłaś mój wpis do siebie :lol: to masz problem z kojarzeniem :lol:
Post Reply