Co się dzieje z LETNISKOWCEM

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
mecenas
Guru
Posts: 258
Joined: 07 Nov 2010, 16:00

Co się dzieje z LETNISKOWCEM

Post by mecenas »

Kupiłem ci ja byłem nowego Letniskowca. I co? I klops? Okładka odstrasza, dziwacznie poskładane stare fotografie mają niby symbolizować 100 lecie Żarek Letniska, a są bure i bez podpisów nic nie oznaczają, czytelne są chyba tylko dla wtajemniczonych. A na drugiej okładce podpisy, mimo, że miejsca powszechnie znane, ale z takim bykiem ortograficznym, że wstyd przytaczać. W materiałach tautologia i koszmarna interpunkcja. Redakcjo, muszę się zwrócić, w ten sposób, bo nikt z nazwiska do redagowania pisma się nie przyznaje, wolontariat nie oznacza bylejakości. Następnym razem, już nie wydam w ciemno 2 zł.
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

No cóż, ty byłaś najlepsza :lol:
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Post by widz »

No tak Mecenas przestała być naczelną redakcji Letniskowca to zaraz złośliwie przystąpiła do krytyki. A za twojej działalności to dopiero były fałszywe informacje. Jak Ci nie wstyd tak zionąć jadem?
SZANOWNY RADNY P. KRZYSZTOFIE KLIMEK
APELUJĘ DO PANA O ODROBINĘ SKROMNOSCI. Z PANA PRZECHWAŁ WYNIKA, ŻE ORLIK W ŻARKACH LETNISKO TO TYLKO PANA ZASŁUGA, A TAK WCALE NIE JEST.
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

Kupiłem , nie żałowałem 2 zł :lol:
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

Przejrzałem LETNISKOWCA.........przesadziłeś . Nie jest źle, a błąd każdy może zrobić 8)
Małgosia
Stały bywalec
Posts: 69
Joined: 11 Nov 2014, 07:50

Post by Małgosia »

mecenasie , czego ty chcesz od tego Letniskowca :twisted: przecież stare nie są lepsze od obecnego :wink:
mecenas
Guru
Posts: 258
Joined: 07 Nov 2010, 16:00

Post by mecenas »

Widzu twoja wypowiedź świadczy, że cierpisz na obsesja grandiosa, więc "idź do lekarza, niechaj cię zbada, niech cię wyleczy na stare lata."
A Zdzichu masz rację z Letniskowcem nie jest TAK źle, przyznasz jednak, że dobrze też nie jest ...
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Post by BARBARA »

Mecenasie twoje uwagi są wprawdzie zasadne, myślę jednak, że nie zdajesz sobie sprawy jak skomplikowane jest zrobienie takiego pisma, zwłaszcza gdy nie robią tego fachowcy. Przydałby się dobry korektor zwłaszcza tzw. szczotki bo chochliki drukarskie okazały się w tym numerze wyjątkowo złośliwe. Ważne jest jednak, że TPŻL pokonuje chwilowe trudności i wydaje kolejny 25 już numer. Wiem także, że wiele osób czeka na kolejny numer Letniskowca.
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Post by widz »

No i sobie pogadali Barbara z Mecenasem. HA,Ha,Ha.. czyżby rozdwojenie jaźni?
SZANOWNY RADNY P. KRZYSZTOFIE KLIMEK
APELUJĘ DO PANA O ODROBINĘ SKROMNOSCI. Z PANA PRZECHWAŁ WYNIKA, ŻE ORLIK W ŻARKACH LETNISKO TO TYLKO PANA ZASŁUGA, A TAK WCALE NIE JEST.
mecenas
Guru
Posts: 258
Joined: 07 Nov 2010, 16:00

Post by mecenas »

widzu widzę że zaszkodziło ci słoneczko (, a grzało mocno ) jeszcze raz daję dobrą radę przyda ci się wizyta u lekarza , bo to tobie grozi-rozdwojenie jazni
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Post by BARBARA »

`Faktycznie mocno przygrzało niektórym to słoneczko, a ja już się przyzwyczaiłam, że co drugim nickiem na tym forum, zdaniem widza, ukrywa się Barbara.
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

:shock:
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

Ja mam tylko malutki HAREM :roll:
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Post by widz »

Tak jak w tytule , co się dzieje z Letniskowcem? Kiedy się znowu ukaże?
SZANOWNY RADNY P. KRZYSZTOFIE KLIMEK
APELUJĘ DO PANA O ODROBINĘ SKROMNOSCI. Z PANA PRZECHWAŁ WYNIKA, ŻE ORLIK W ŻARKACH LETNISKO TO TYLKO PANA ZASŁUGA, A TAK WCALE NIE JEST.
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Post by widz »

ponawiam pytanie. Kiedy następny Letniskowiec?
SZANOWNY RADNY P. KRZYSZTOFIE KLIMEK
APELUJĘ DO PANA O ODROBINĘ SKROMNOSCI. Z PANA PRZECHWAŁ WYNIKA, ŻE ORLIK W ŻARKACH LETNISKO TO TYLKO PANA ZASŁUGA, A TAK WCALE NIE JEST.
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Post by widz »

Nikt mi nie odpowiada? Co się dzieje
SZANOWNY RADNY P. KRZYSZTOFIE KLIMEK
APELUJĘ DO PANA O ODROBINĘ SKROMNOSCI. Z PANA PRZECHWAŁ WYNIKA, ŻE ORLIK W ŻARKACH LETNISKO TO TYLKO PANA ZASŁUGA, A TAK WCALE NIE JEST.
Klara
Guru
Posts: 268
Joined: 17 Jan 2015, 14:56

Post by Klara »

Dawno już zwróciłam uwagęna LETNISKOWCA .... i co ? mieliście mnie za jakieś UFO.... czas pokazał ... !!!!
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Post by widz »

UFO wróć
SZANOWNY RADNY P. KRZYSZTOFIE KLIMEK
APELUJĘ DO PANA O ODROBINĘ SKROMNOSCI. Z PANA PRZECHWAŁ WYNIKA, ŻE ORLIK W ŻARKACH LETNISKO TO TYLKO PANA ZASŁUGA, A TAK WCALE NIE JEST.
Małgosia
Stały bywalec
Posts: 69
Joined: 11 Nov 2014, 07:50

Post by Małgosia »

Czy w kiosku jest nowy letniskowiec ?
Klara
Guru
Posts: 268
Joined: 17 Jan 2015, 14:56

Post by Klara »

:lol: ? ? ?
Małgosia
Stały bywalec
Posts: 69
Joined: 11 Nov 2014, 07:50

Post by Małgosia »

Klaro - jest czy nie ma ?
Klara
Guru
Posts: 268
Joined: 17 Jan 2015, 14:56

Post by Klara »

Nie wiem ......tak samo jak Ty :)
Małgosia
Stały bywalec
Posts: 69
Joined: 11 Nov 2014, 07:50

Post by Małgosia »

Szkoda !!!!
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Post by BARBARA »

Nie ma i długo nie będzie, a jak się ukaże to będzie już numer historyczny.
widz
VIP
Posts: 713
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Post by widz »

Letniskowiec będzie już . Trochę cierpliwości.
SZANOWNY RADNY P. KRZYSZTOFIE KLIMEK
APELUJĘ DO PANA O ODROBINĘ SKROMNOSCI. Z PANA PRZECHWAŁ WYNIKA, ŻE ORLIK W ŻARKACH LETNISKO TO TYLKO PANA ZASŁUGA, A TAK WCALE NIE JEST.
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Post by BARBARA »

Letniskowiec już jest, szkoda tylko że najświeższe materiały są sprzed 2 miesięcy, a najstarsze dotyczą XIX wieku("pasjonująca" historia kolei w-w)
Bardzo dobre jest zdjęcie na okładce, ale przydałby się dobry fotograf bo pozostałe zdjęcia są nie bardzo, te z Imienin Hrabiny, tematycznie powtarzają się od lat. Może warto by zmienić określenie Letniskowca na HISTORYCZNY KWARTALNIK ŻARECKI, byłoby bardziej adekwatne do treści.
Post Reply