rampa w żarkach

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply

Czy podoba ci się pomysł z rampą w żarkach??

tak
11
73%
nie
4
27%
 
Total votes: 15

Guest

rampa w żarkach

Post by Guest »

Witam. Chciałbym wam pokazać jaki ciekawy ale nie drogi obiekt można w Żarkach postawić. Tutaj macie przykład w DG w Parku: http://www.dabrowa.pl/DG_FOTO_2005/2005 ... forma+.jpg. Jest to rampa do użytkowania na desce, rolkach, bmx-ach, hulajnogach i innych. Osobiście widziałem dużo młodzieży na rolkach, deskach, bmx-ach. Była by to atrakcja dla nich jak i dla innych ponieważ mogą oglądać triki. Ja jeżdżę na desce od 2 lat. Panie sołtysie prosze przemyśleć tą sprawę. Wszystkim którym pomysł się podoba proszę pisać. Pozdrawiam :)
Dave Mirra

Post by Dave Mirra »

Wow super plan ja z kolegami jestesmy na TAk tylko czy wypali
ale ludzie dajcie sie rozwijac młodzierzy!!!!!
Guest

Post by Guest »

no pewnie ,że to dobry pomysł ,po co mają jeżdzic po ulicach....
jestem jak najbardziej na TAK :))) heh....z tego co widać na żarkach sporo mamy miłośników takich ekstremalnych jeśli można to tak nazwac sportów...:D ....
Stefen

Post by Stefen »

Bardzo dobry pomysł ja jeżdżę na desce!!!!! :P
A.

rampa TAK!

Post by A. »

A ja nie poruszam się samochodem i na nogach, ale jestem jak najbardziej za budową rampy!
A.

rampa TAK!

Post by A. »

A ja poruszam się samochodem i na nogach, ale jestem jak najbardziej za budową rampy!
Gruby

Post by Gruby »

Jestem zdecydowanie tak jeśli chodzi o chętnych jest nas sporo rowerzystów bmx-owców rolkarzy deskarzy a nawet na hulajnogach wiec zainteresowanie jest ogromne takim przedsięwzięciem
Guest

Rampa tak!!

Post by Guest »

To jest znakomity pomysł od dawna już o tym myślałem ale nie widziałem czy będzie ktoś tym zainteresowany teraz widze że są tacy ludzie. Dzięki temu możemy uchronić młodzież np od picia alkoholu po co mają stać pod sklepami i pić jak mogą sobie isć pojeżdzić na desce, rowerze lub rolkach na rampie. Owszem wiąże sie z tym pewne nie bezpieczeństwo bo to zalicza sie do sporót extremalnych ale jak ktoś bedzie miał ochraniacze to sie mu nic nie powinno stać. Taki obiekt przyciągnie mase młodzieży nie tylko z żarek ale także z okolic. W częstochowie otrwali skate part i zjeżdzają sie tam nawet ekipy z łodzi i wrocławia. U nas napewno będzie podobnie bo to jest rzada atrakcja w polsce z szczególnie w małych miejscowościach. Pozdrawiam
Misiek819

Post by Misiek819 »

Ja jestem za, jeżdze na rowerze i uwarzam że to jest bardzo dobry pomysł ponieważ lepiej jest jeździć po rampie niż po ulicy!!!
Wirtal
Posts: 4
Joined: 29 Oct 2006, 07:25

Post by Wirtal »

Ja też jestem za!!! :)
Volleyball forever:*
Qrubx.

Post by Qrubx. »

szkoda wirtal że zagłosowałeś przez przypadek na nie :P
Janek

Post by Janek »

A u mnie nie działa ta sonda, nie mogę zagłosować????
Guest

Post by Guest »

No właśnie wiem i chciałem powiedzieć że przez przypadek zagłosowałem na nie :) ale jest na TAK !! :)
kolo

Post by kolo »

świetny pomysł!!!! :D :D :D ja jeżdżę na desce 8)
LUKASZ

RAMPA

Post by LUKASZ »

NA RESZCZIE RAMPA W NASZYM MIEŚĆIE
Bystrak

wlasnie trafiliscie w 10

Post by Bystrak »

wspaniale w zarkach mlodzi bikezy (tacy jak ja) nie moga sie wyszalec zdecydowanie tak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
worm_eater_PL
Ekspert
Posts: 136
Joined: 05 Feb 2007, 20:01

Post by worm_eater_PL »

Niezly pomysl, tylko ze kto w ZL jezdzi na desce... O wiekszosci nie mozna powiedziec, wrecz sie nie da :P
Wirtal
Posts: 4
Joined: 29 Oct 2006, 07:25

Post by Wirtal »

I co ?? Rampy jak nie było tak nie ma , nawet planów nie ma, nie ma również żadnej chęci ze strony KOCHANEGO SOŁTYSA ŻAREK LETNISKA! Jakie to nasz SOŁTYS deklaracje składał, że będzie dla młodych wiele działał- i co?? - jedno wielkie G****! Na początku wakacji, gdy własnymi rękami i za własne środki(600zł) zrobiliśmy boisko do piłki siatkowej, na naszym pięknym basenie, (który notabene też sami czyściliśmy w czynie społecznym) to nasz kochany SOŁTYS przyszedł z jakimś znajomym i zaczął bluzgać że boisko złe i do d*** itp... Zmienić go!
Volleyball forever:*
Guest

Post by Guest »

ej bo to jest tak. spoko ja jestem na tak oczywiscie ale jak ty nie dasz na to kasy to nikt tego nei zrobi wiecie ile juz było takich propozycji ??!! i zadnej nikt nie chciał przyjac miał byc skate park koło szkoły ale nie da rady bo nei ma srodkow na taki cel miało byc boisko do kosza i do nogi ale nie bo nie ma srodkow wojt i sołtys oni nie zezwola na takie cos ze swoich pieniedzy !! jak sobie uzbieramy to dopiero. ale wolałbym juz dirt park od ramy :/ bo na jedna rampe bede sie pchac i wogole dziadowo by było. ale narazie jestesmy bez silni... :(
mozna sie starac koparki by sie załatwiło po znajomosci ale nie da nam nikt terenu na ktorym mozna cos zbudowac i dlatego sa chopki ale po lasach zeby sie nikt nie czepiał. jestem na tak noo ale tak jak wirt napisał jak nie bło tak nie ma i kapa :?
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Post by BARBARA »

Napiszcie coś więcej o rampie, jakiego terenu wymaga, jakich przygotowań i do czego służy. w Zarkach jest sporo terenów gminnych i jeżeli nie jest to trwała zabudowa to można o tym pomśleć. Zainteresujcie tym radę sołecka,przedstawcie na zebraniu wiejskim, coś dla młodzieży być musi nie tylko rozbijanie koszy na śmieci. :shock: :shock:
Tajemnicza;]
Stały bywalec
Posts: 62
Joined: 17 Nov 2007, 19:13

Post by Tajemnicza;] »

Wiem, że chłopcy walczą o to już dość długo. Gmina nadal nic z tym nie robi. Często się ich widuje, jak jeżdżą po Żarkach lub lesie. Przynajmniej to mogłaby gmina dla nich zrobić.
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Post by BARBARA »

Ja też jestem ZA zbudowaniem takiej rampy ale dotychczas nikt formalnie tego pomysłu nie zgłaszał,nawet nie bardzo wiedziałam, że chodzi o element skate parku. Za kilka dni będę miała katalog opolskiej firmy, która robi tkie rzeczy, będzie można realniej określić nasze szanse , bo jak się orientuję z internetu to dosyć kosztowna inwestycja . Osoby zainteresowane proszę o konakt na tym forum lub telefonicznie 665146298. :D :D :D [/quote]
Tajemnicza;]
Stały bywalec
Posts: 62
Joined: 17 Nov 2007, 19:13

Post by Tajemnicza;] »

Hmmm, a ja wiem, że oni zbierali podpisy i kilka razy wysyłali to do gminy... Cieszę się, że coś się ruszyło... Przekaże im ten nr, bo nie wiem kiedy oni tu zajrzą.
Post Reply