wysyp anonimowych ujadaczy

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
widz
VIP
Posts: 715
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

wysyp anonimowych ujadaczy

Post by widz »

Masz rację zg, mamy wysyp anonimowych ujadaczy.
Mamy jak napisałeś KAPSELKĘ, PANJANA, KLARĘ, ostatnio zarejestrował się jeszcze WIDZA jaby anty mojego nicku Widz.
Czy ten Widza jest tak ograniczony i nie mógł sobie wymyślić coś oryginalszego?
Jeden wniosek wszystkie te nowe nicki są podyktowane potrzebą chwili.
Stare anonimy już są rozszyfrowane to należy szybko rejestrować nowe.
Cel jest jeden: dokopać drugiemu człowiekowi i obedrzeć go z wiary i czci. Czy to jest w porządku?
zg
VIP
Posts: 538
Joined: 26 Sep 2013, 11:25

Post by zg »

Widzu, nic dodać , nic ująć...trafiłeś w samo sedno sprawy....
widz
VIP
Posts: 715
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Post by widz »

O, jeszcze zapomnieliśmy o "nowym" StanisławKK.
Stanisław już istnieje to pewno będzie antyStanisław.
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

macie rację , popieram Was... :wink:
slimak
VIP
Posts: 317
Joined: 25 Feb 2007, 18:17

Post by slimak »

widzu toż to oznaka zbliżających się świąt :)
Najpierw zrobimy sobie piekiełko, potem będą życzenia, uśmiechy, łzy szczęścia, może nawet ktoś komuś coś wybaczy :)
To takie polskie jest i nikt nam tego nie odbierze.
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

najpierw pojawiła się jedna , a teraz dołączyła druga , obie po jednych pieniądzach ..nie dość ,że"zapalone histeryczki" , to jeszcze zaawansowane "Smakoszki PIWSKA "jednym słowem częstochowskie menelstwo opanowało siedlisko nad baseningiem , :oops: co za wstyd ..wykształcone , a takie upierdliwe BABSKA :!:
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

jak cię widzą, tak cię piszą :wink:
zg
VIP
Posts: 538
Joined: 26 Sep 2013, 11:25

Post by zg »

Droga majeczko powinnaś chyba odbyć długi spacer po lesie aby ostudzić gorącą głowę....warunki ku te masz masz akurat idealne....
Elutka
Stały bywalec
Posts: 58
Joined: 16 Dec 2013, 23:03

Post by Elutka »

Majeczko zgadzam się z zg. Skąd u ciebie taka nienawiść do innych. Czyżby piwa nie można się już napić? A co do tego ma Częstochowa?. Majeczko dostosuj się do rady zg i idź na spacer,pogoda akurat służy ostudzeniu emocji
Byly
VIP
Posts: 734
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Post by Byly »

majeczka, taki ładny nick a tyle nienawiści :cry:
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

nie czuję żadnej nienawiści :lol: ale po co robią tyle szumu wokól nowego sołtysa :lol: ich jedyny cel , to zniszczyć chłopa i wybrac nowego sołtysa. :cry: dlaczego człowieka niszczą i nie chcą dać mu zadnej szansy. ...wiem ,że lubię dopiec , ale one tez potrafią :lol: :lol:
Elutka ...po tobie się tego nie spodziewałam , przyjdzie taki dzień ,że bedziesz miała wszystkiego dość i zrozumiesz o co w tych żareckich sporach chodzi. :lol:
zawieszam topór wojenny i wesołych świąt zyczę :lol:
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Post by BARBARA »

Majeczka wylazł z ciebie gremlin i nasojaszczij żarecki kołtun i plujesz jadem na lewo i prawo. Odważnie bo anonimowo na forum. A może byś tak wyszła do ludzi a nawet, o zgrozo, wstąpiła do pubu i zobaczyła zupełnie zwyczajnych sympatycznych ludzi. Może byś z nimi porozmawiała, niekoniecznie przy piwie, dobrej kawy i herbaty też się można tam napić. Tylko uwaga ploty i ujadanie są tam zakazane, są o wiele ciekawsze tematy do rozmów. życzliwość łagodzi obyczaje.
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

no własnie widać pani zyczliwość , na kazdym kroku :lol:
może tak by się pani zajęła problemami na własnym podwórku i przestała mieszać , a ma pani sporo w Żarkach i w Częstochowie. Cudze sprawy pani WIDZI , a SWOICH nie :?:
Klara
Guru
Posts: 268
Joined: 17 Jan 2015, 14:56

Post by Klara »

majeczka , czy nie za daleko się posunęłaś ? tu na forum piszemy ogólnie o Ż-L , raczej nie wchodzimy z butami w prywatne sprawy ludzi , czyżbyś znała życie prywatne wszystkich Żarczan ??? Strach się bać !
Mimo tego życzę Wesołych Świąt
BARBARA
VIP
Posts: 938
Joined: 08 Feb 2008, 21:30

Post by BARBARA »

Majeczka nie udawaj, że mnie znasz bo z tymi problemami strzliłaś kulą w płot, bo jakież problemy może mieć emeryt z całkiem niezłą emeryturą. A i zdrowie mi dopisuje, a kondycje wzmacniam cotygodniową jogą w naszym klubie. Największe moje zmartwienie, to to, że przemarzły mi rośliny bo za wcześnie je odsłoniłam, tak że wymyśl coś bardziej wiarygodnego bo z życzliwości ludziom jesteś na tym forum znana.
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

jak zwykle wciska pani ciemnotę ,
po trupach do celu :lol: los okrutnie , za głupotę pani sie odpłacil :cry:
majeczka
VIP
Posts: 379
Joined: 21 Feb 2014, 15:46

Post by majeczka »

:twisted:
Elutka
Stały bywalec
Posts: 58
Joined: 16 Dec 2013, 23:03

Post by Elutka »

:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
widz
VIP
Posts: 715
Joined: 28 Jul 2010, 14:20

Post by widz »

Elutka małpuje z Majeczki z tymi znakami zapytania.
SZANOWNY RADNY P. KRZYSZTOFIE KLIMEK
APELUJĘ DO PANA O ODROBINĘ SKROMNOSCI. Z PANA PRZECHWAŁ WYNIKA, ŻE ORLIK W ŻARKACH LETNISKO TO TYLKO PANA ZASŁUGA, A TAK WCALE NIE JEST.
Elutka
Stały bywalec
Posts: 58
Joined: 16 Dec 2013, 23:03

Post by Elutka »

Tak malpuje,bo lubię
Post Reply