!!!!!ZAGINĘŁA SUCZKA!!!!!

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
robert.zalega
Stały bywalec
Posts: 62
Joined: 05 Nov 2010, 21:18

!!!!!ZAGINĘŁA SUCZKA!!!!!

Post by robert.zalega »

Dwa dni temu zaginęła suczka, nieduża, wielkość około 30cm. Kolor brązowy. Ma puszysty ogon, lwią grzywkę z boku głowy. Reaguje na imię PUCIA. Dość płochliwa, ale jednocześnie ufna na pieszczotliwe słowa. Może ktoś widział, że biega z innymi psami, albo siedzi przed czyjąś posesją, proszę wówczas o telefon do mnie 601 456876. Proszę o pomoc.
User avatar
Bruner
Guru
Posts: 276
Joined: 03 Dec 2008, 08:08

Post by Bruner »

Pewnie jakiś głodny zjadł Ci pieska , rano około 3:45 kręcą się różne dziwne typy , czasem śpią w altanie albo na dworcu
Byly
VIP
Posts: 729
Joined: 01 Jul 2010, 16:38

Post by Byly »

Gdzie Ty Bruner pracujesz, że musisz tak wcześnie wstawać? Jeżeli tak wcześnie wstajesz, to o 18:00 musisz chyba już być w łóżku :lol:
No chyba, że odsypiasz w pracy :x
jasiek
Ekspert
Posts: 116
Joined: 16 Apr 2013, 22:50

Post by jasiek »

Bruner, nie obrażaj ludzi, czasami zdarza mi się wracać do domu o tej porze :o Zawsze jestem elegancko ubrany i zazwyczaj, mam u swojego boku jakąś piękność, a że idę chwiejnym krokiem, to nie nazywaj mnie "dziwny typ" :twisted:
User avatar
Bruner
Guru
Posts: 276
Joined: 03 Dec 2008, 08:08

Post by Bruner »

Jakbyś czytał forum to właśnie dzisiaj napisałem o pi......ch pociągach , byś na 6:00 w pracy był w Sosnowcu to musisz dwie godziny wcześniej stąd wyjechać. Jeśli nie jeździsz zafajdaną koleją to nie wiesz jak jest. Na szczęcie nie potrzebuje dużo snu nie śpię o 18.
Jasiek nikogo nie obrażam rozpoznam kogoś kto sobie chlapnął a człowieka którego nazywam dziwny typ. Kiedyś tu pisałem na forum o dziwnym samochodzie , który tak wcześnie robił sobie wycieczkę po ulicach Żarek - Zjelona- Grunwaldzka - Szkolna i na kąpielowej sobie stał i później odjechał. Proceder ten trwał dwa lata , ostatnio nie widuje , chyba że zmienił godziny. Zawsze to był samochód Opel Corsa.
ZDZICHU
VIP
Posts: 586
Joined: 23 May 2014, 18:21

Post by ZDZICHU »

i wy się nie boicie o tej porze łazić po Zarkach L.
a jeśli wam jakiś typek krzywdę zrobi , bo to może jakiś HOMO NIEWIADOMO :roll:
JA O TEJ PORZE ŚPIĘ i sam pilnuję mojego kundelka :wink:
User avatar
Bruner
Guru
Posts: 276
Joined: 03 Dec 2008, 08:08

Post by Bruner »

Inaczej się nie da . Też bym wolał o tej godzinie spać ale się nie da . Poruszyłem temat rozkładu jazdy kolei śląskich na forum. Ja pracuje od 6:00 do 14:00 ale wyjechać stąd muszę 4:00 i wracam o 16:00 , tylko dlatego że rozkład jazdy jest po prostu do dupy
Post Reply