Wiedza społeczna

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bruner
Guru

Re: Wiedza społeczna

Post autor: Bruner » 20 lis 2020, 06:47

Ha ha starość rozbawiłeś mnie, chyba mówisz o sobie, bo ja jestem w kwiecie wieku, i zapewniam Cie że czuje się zajebiście, niczego nie musze przed nikim. Jak mówiłem nie oceniaj bo mnie nie znasz. Żydom z ustawy akt 447 nic się nie należy, nie dopuścimy do tego. My ND-ecy narodowi demokraci, gdzie dla nas przewodnikiem jest Roman Dmowski. Żydzi mają problem bo takie państwo nie istnieje, to naród nieudaczników i łajz to się wzięli za obsadzanie ważnych stanowisk pod fałszywymi nazwiskami. Cały PiSowski rząd to zakamuflowana nacja żydowskich funkcjonariuszy. Morawiecki prezes banku Santander, tam nie ma gojów, nie ma co do tego wątpliwości. To czy Biden wygrał to się okaże, bo wychodzą na światło dzienne machlojki, i przekręty. Wiem tylko tyle że Trump nie prowadzi żadnej wojny, tylko handlową z Chinami, co zrozumiałe bo to biznesmen, i tak prowadzi politykę, jakby firmę prowadził. Biden jest zwolennikiem wojny w europie. Chiny już dawno mają wspólne interesy z Rosją, to nie jest tajemnica, zarówno Rosji jak, i Chinom jest to na rękę, to układ tymczasowy, Rosja oprócz tego że jest potęga pod względem zasobów, to ma bardzo dobre technologie wojskowe, a Chinom na tym zależy by odstraszać imperialistyczne zapędy USA. Nie dziwi mnie to bo w USA to żydzi rządzą. Wracając do żydów jeśli ktoś mi mówi że my Polacy ich mordowaliśmy nie zaprzeczam, tylko dokładam do pieca, i mówię dopiero będziemy mordować Was żydów, ale tym razem nikt nie ucieknie z rusztu. Już mi się nie chce udowadniać że nie jestem wielbłądem. Teraz wracając do polskojęzycznych, nie jestem wierzący ale obserwuje pewne zjawiska, świąt wielkiej nocy nie było, potem komunie itp, cmentarze na pięć minut przed świętem zamknięte, świąt grudniowych też nie będzie ponieważ wprowadzą stan wojenny. Po to podjudzają ludzi ustawami o aborcji, o braku odpowiedzialności za czyny, za to w pałacu prezydenckim Dudasz będzie palił świece chanukowe, to będzie. Pytam od kiedy mamy Polin? To już się dzieje, na naszych oczach. I żeby nie było że popieram nację PO, bo to tacy sami przestępcy i kryminaliści nie ma wątpliwości. Za to obłąkany starzec, który był w życiu takim nieudacznikiem że nawet własnej rodziny nie ma, chce kreować życie polaków, nie mając w ogóle pojęcia o życiu. Mogę to przed sądem powiedzieć, biorę pełna odpowiedzialność za własne słowa, polski rząd to nie Polacy, tylko zdrajcy sprzedawczyki, i psychopaci.
Polacy potrafią się tylko modlić, a świat się rozwija, matoł Morawiecki zdrajca zatrzymuje gospodarkę, a podam najświeższy przykład że świata techniki. Gigant technologiczny Apple, wprowadził na rynek komputery wyposażone w ich autorski procesor w technologii ARM, 5 nm wykonanie, 8 rdzeni CPU plus 8 rdzeni GPU, wspólna pamięć 8GB lub 16GB wszystko w jednym czipie, testy wydajności robią wrażenie bije procesor od Apple M1 procesory Intela i AMD. Pomimo rzekomej pandemii inni się rozwijają, a w Polsce maskę na ryj, i nie myśl tylko słuchaj tej propagandy TVP Pis, chore idiota premier zatrzymuje gospodarkę, równie dobrze mógł sobie odciąć gałąź na której siedział. To jest rząd, to zdrajcy pod mur i rozstrzelać bez sądu. Amerykańskie wojsko w Polsce to hańba dla narodu. Silna Polska armia, Polacy jako Policja, bo teraz w Policji mamy ukraińców i będzie to Pisowska Milicja. Bo się obłąkanemu karłowi wydaje że jest carem. Polska jest sprzedana.
https://youtu.be/TMZDG5N3hpY

letnik
VIP

Post autor: letnik » 20 lis 2020, 14:12

Bruner, jak jesteś w kwiecie wieku, to skąd twoje opisy o elektronice z lat 70. Przecież pisałeś i oceniałeś ówczesną rzeczywistość tak jak byś w tych czasach żył. Jeżeli to poznałeś z opisów i tak pewny byłeś tego, co piszesz, to mamy do czynienia z osobą narcystyczną, zakochaną w swojej mądrości, czyli psychopatyczną. Twoja pewność siebie nie wynika z doświadczenia, tylko jest nabywana bezkrytycznie od innych. Tak się dzieje, gdy człowiek ma deficyty inteligencji. Sam nie jesteś w stanie zrozumieć świata i religii, to dla ciebie za trudne. Musisz przyjmować rzeczywistość jak wiarę. Pisałem wcześniej, że ludzie bez wiary (która spaja narody), muszą fanatycznie wierzyć w informację opartą na fobiach innych ludzi. Tak powstaje nowa ideologia oparta o grupę zmanipulowanych fanatyków. Pisałeś, że mimo braku wiary jesteś porządnym i moralnym człowiekiem, a tu taki Twój wpis: dopiero będziemy mordować Was żydów, ale tym razem nikt nie ucieknie z rusztu, To jest rząd, to zdrajcy pod mur i rozstrzelać bez sądu. Mamy więc w Żarkach Letnisku srogiego egzekutora, zwolennika metod sowieckich, deklarującego miłość do Putina, tylko jakoś Dmowski tu nie pasuje. Dmowski był zrównoważony psychicznie i nigdy by czegoś takiego nie napisał. Bruner pisząc, że będziemy, występuje tu jako przedstawiciel jakiejś większej grupy. Czy to rzeczywistość, czy urojenia? Jego determinacja wyraża się w słowach: Mogę to przed sądem powiedzieć, biorę pełna odpowiedzialność za własne słowa, polski rząd to nie Polacy, tylko zdrajcy sprzedawczyki, i psychopaci. Co tak Brunera rozsadza od środka? Czy to są słowa człowieka zdrowego psychicznie, kiedy jest gotowy oddać się pod sąd w imię swych lęków i urojeń? Czy nie tacy ludzie wykonywali rozkazy NKWD i mordowali Polaków? Czy Żydzi porwali dzieci Brunera i jego wewnętrzne wzburzenie jest uzasadnione, czy jest chorym człowiekiem potrzebującym pomocy? Twoje wpisy wskazują, że mamy do czynienia z małym, sfrustrowanym i nieszczęśliwym, psychopatycznym człowiekiem. Pokazują, jak jesteś totalnie zafiksowany, bo nie jesteś w stanie wyzwolić się ze swego fanatyzmu i dokonać projekcji przyszłych wydarzeń na podstawie różnych wariantów ich przebiegu. Podpierasz się zmanipulowanym filmem: https://youtu.be/TMZDG5N3hpY. Tylko przez 20 sekund filmu słychać głos premiera, a reszta to głos lektora o nieco podobnym do premiera głosie. Jest to propaganda Putina przyjaciela Żydów, w najlepszym wydaniu. O zasobach naturalnych dość obszernie na tym Forum już pisałem. Każdy może nabyć koncesję na wydobycie złóż, tylko jest problem kapitału i technologii. Nasze złoża są głębokie i bez zewnętrznych technologii nie jesteśmy w stanie ich eksploatować. Albo sprzedamy koncesję na wydobycie i opodatkujemy wydobycie, albo będziemy siedzieć na złożach przez następnych 100 lat i klepać biedę. Np. Kanada ma bardzo dobrą technologię wydobywczą (mają zasoby warte 33,2 biliona dolarów). Do wywozu kopalin niepotrzebny jest przekop mierzei wiślanej i prowadzenie kanału aż do Elbląga. Statki przepływające przez kanał nie będą masowcami, a łajbami do przewozu masła. Jakoś też sobie nie wyobrażam, aby Amerykanie byli w stanie ukraść nam wody termalne. Przedstawione argumenty w filmie są przeznaczone dla durni skażonych rosyjskim genem. Dlaczego Bruner jest tak zaślepiony, że nie zauważa tutaj prymitywnej manipulacji oraz propagandy i nakręca swoje chore emocje, nie wiadomo? W dodatku próbuje zmanipulować innych, poświęcając swój czas i szuka następnych frajerów do siania destrukcji i zamętu w interesie wrogów Polski.

letnik
VIP

Post autor: letnik » 20 lis 2020, 20:22

Karoń o strajku kobiet: https://www.youtube.com/watch?v=HFmjfT-h9jI. Czas około 70 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.

letnik
VIP

Post autor: letnik » 21 lis 2020, 09:53

Ks. Oko miażdży lawendową mafię w Kościele: https://www.youtube.com/watch?v=8RcWGR0zctg. Czas około 43 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.
Rewolucja seksualna w toku. Jest problem starych komunistów, a naprawdę stalinowców w Polsce, jak i w innych krajach Europy Wschodniej (praktycznie u nas i tam byli tylko stalinowcy). Starzy komuniści z obrzydzeniem patrzą na tęczową rewolucję. Oczywiście nie wszyscy, bo w ich szeregach też byli zakonspirowani homoseksualiści. Pamiętam taki wierszyk z lat 60 – 70. pojawiający się na drzwiach publicznych szalet: „Na kapuście rosną liście, nie daj d…y komuniście”. Był to ówczesny manifest polityczny większości homoseksualistów w Polsce. Dlaczego nasi komuniści tak nie cierpią homoseksualistów a homoseksualiści stalinowskich komunistów? Bo wujek Stalin zaszczepił komunistom homofobie, mimo że był podejrzewany o homoseksualizm. Z radością dorysowywał penisy mężczyznom uwidocznionym na obrazach socrealistycznych malarzy. Właśnie ludzie o skłonnościach homoseksualnych, ale nie akceptujących homoseksualizmu, bardzo emocjonalnie atakują homoseksualistów, odczuwając zagrożenie. Gdyby mogli, to zlikwidowaliby ich fizycznie. Obecność atrakcyjnego homoseksualisty przypomina nieakceptowaną skłonność i powoduje doznanie przykrego odczuwania zazdrości, bólu i wściekłości. Pojawia się histeryczna potrzeba odsunięcia zagrożenia, ponieważ dłuższe przebywanie z homoseksualistą może doprowadzić takiego osobnika do niezdrowej podniety i do realizacji nieakceptowanej czynności. Facet pewny swej męskości podchodzi do homoseksualisty przyjaźnie, na luzie i z humorem. Dopiero po przekroczeniu pewnej granicy uruchamia sygnały ostrzegawcze (odruch zaprogramowany w najstarszej części mózgu mężczyzny) i taki wzór zachowania powinien być uczony w szkole i domu.
A jak oceniali Stalina zachodni komuniści? Uznali, że Stalin zadał potężny cios światowemu komunizmowi, zatrzymując rewolucję seksualną w Rosji w 1933 r. (zapoczątkowaną przez Lenina). W ten sposób zdradził komunizm i mniejszości seksualne, które miały być uzupełnieniem rewolucyjnego proletariatu. To oni mieli być źródłem przyjemności i sposobem na redukcję napięcia seksualnego wśród robotników i chłopów. Homoseksualizm miał być źródłem rozkoszy proletariatu w ciężkich czasach rewolucji. Atutem jednopłciowych aktów była pełna naturalna antykoncepcja. Młode radzieckie państwo nie byłoby obciążane wychowywaniem i wyżywieniem niechcianych dzieci. Do dziś komuniści zachodni uważają, że upadek rewolucji w ZSRR i Europie Wschodniej ma źródła w zatrzymaniu rewolucji seksualnej przez Stalina. Twierdzą, że Stalin, wpajając komunistom głęboką niechęć do mniejszości seksualnych, zakaził homofobią społeczeństwa demokracji ludowej, współpracując w tym obszarze z Kościołem. Jednak powszechna homofobia umożliwiała skuteczny szantaż homoseksualistów (w tym księży) w PRL. Lęk przed ujawnieniem skłonności homoseksualnych zmuszał skutecznie ludzi do popełniania haniebnych czynów. Obecnie powstał taki problem, że ramie w ramie z PiS-em i katolikami starzy komuniści hamują postęp obyczajowy. Polska stała się czarną dziurą Europy, dlatego trzeba **** *** i starych komunistów, chociaż nie wszystkich. Pojawili się tacy, co sami chętnie się wypinają, aby tylko zniszczyć PiS. Jest to nowy lewicowy patriotyzm na nowe czasy.
Wzorując się na doświadczeniach państw europejskich, lewica przygotowała solidny grunt pod rewolucję obyczajową w Polsce. Najpierw rozkręcono homoseksualizm wśród duchownych, potem uderzono w Kościół pedofilią, a następnie masowo organizowano parady równości. Parady równości pozwoliły na policzenie i zorganizowanie się wokół ruchów LGBT. PiS nie mógł zablokować tych parad, ponieważ Europa dostałaby histerycznych spazmów, a drugiej strony liczył na oburzenie społeczne i mobilizację katolików. Okazało się, że srogo się przeliczył. Katolicy przyjęli te parady z milczącą akceptacją. Parady równości mogli zablokować katolicy, organizując w tym samym miejscu bardzo liczne spontaniczne zgromadzenia modlitewne. Jednak na taką aktywność nie starczyło siły i odwagi, a homoseksualni pasterze skrycie popierali marsze. Sami narodowcy i kibice nie byli w stanie fizycznie zablokować parad równości. W efekcie powstał bardzo silny oraz zorganizowany oddolnie lewicowy i homoseksualny ruch społeczny zasilony przez „wyzwolone kobiety” (feministki w tym lesbijki). Od dwóch lat pisałem o przygotowaniach do rewolucji, udostępniałem linki z parad równości, a większość naszej społeczności kompletnie bagatelizowała te przygotowania. Jednak sam jestem zaskoczony szybkością jazdy lewicowego walca po polskiej ziemi. C.d.n.

letnik
VIP

Post autor: letnik » 21 lis 2020, 14:11

Na głupie pytania głupie odpowiedzi. Stara pierdoła Konfederacji, mąciciel, prowokator i manipulator z narodu wybranego nadaje: https://www.youtube.com/watch?v=UclPs81SCeE. Czas około 30 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.

Bez spiny: https://www.youtube.com/watch?v=o58BfDJkPMs. Czas około 31 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.

Bójcie się homofoby. HomoKomando już trenuje. Jak dołączą seminaria macie przechlapane: https://www.youtube.com/watch?v=bGIspwvkFHg.
https://www.youtube.com/watch?v=0bzA12g2kdI. W 3 minucie i 42 sekundzie filmu wystąpił szef HomoKomando, a w 8 minucie filmu Czarzasty zaprasza młodzież do lewicy: Choć do nas, u nas można pić, ćpać, palić, a seksu ile chcesz, będziesz uprawiał wolny seks, jest po prostu, damy ci wolność i będziesz po prostu razem z nami uprawiał cudowny seks.
No nareszcie prawdziwa wolność, ale jedno w głowie mam: https://www.youtube.com/watch?v=qrxv0JN ... Pew7VzxWup.

letnik
VIP

Post autor: letnik » 21 lis 2020, 17:03

NA ŻYWO: Protesty w Paryżu przeciwko ustawie o „globalnym bezpieczeństwie”: https://www.youtube.com/watch?v=cZ2blZgo4ZY.
NA ŻYWO: Demonstracja antylockdownowa w Lipsku: https://www.youtube.com/watch?v=UDm4J1cpvwk.

letnik
VIP

Post autor: letnik » 21 lis 2020, 17:26

Dzisiaj, Warszawa. Międzynarodowy marsz rozsiewaczy wirusa: https://www.youtube.com/watch?v=-eO4kjpWAM0. Czas 138 minut.

maj
Mieszkaniec

Post autor: maj » 21 lis 2020, 21:51

letnik pisze:
21 lis 2020, 09:53
Właśnie ludzie o skłonnościach homoseksualnych, ale nie akceptujących homoseksualizmu, bardzo emocjonalnie atakują homoseksualistów, odczuwając zagrożenie. Gdyby mogli, to zlikwidowaliby ich fizycznie.
neofita ?

letnik
VIP

Post autor: letnik » 21 lis 2020, 23:01

Maj ma wątpliwości co do wieloletnich badań psychologów i jednej z przyczyn homofobii. Nie jest to nowe odkrycie, bo już Freud o tym pisał.

letnik
VIP

Post autor: letnik » 22 lis 2020, 14:15

Protesty w Berlinie na żywo: https://youtu.be/OVDEMk_Ayxk.

letnik
VIP

Post autor: letnik » 22 lis 2020, 16:25

Waszyngton. Marsz poparcia dla Trumpa (21.11.20): https://youtu.be/g83aVvoZagk.

letnik
VIP

Post autor: letnik » 23 lis 2020, 08:58

Operacyjne sprawdzanie przez Służbę Bezpieczeństwa mojej osoby było przyczyną dużego stresu, ale i źródłem wielu informacji, ale po kolei. Na Politechnice Częstochowskiej byłem odpowiedzialny za informację i propagandę NSZZ „Solidarność”. Dostarczałem i rozwieszałem wraz z innymi związkowcami materiały związkowe, co doprowadzało uczelniany aktyw partyjny do szaleństwa. Również wykonywałem ręcznie plakaty np. strajkowe. Wracając z pracy, rozwieszałem też ulotki w Poraju. Był to okres legalnego działania „Solidarności”, ale już pojawiały się próby zastraszania. Po wprowadzeniu stanu wojennego udało mi się uniknąć internowania prawdopodobnie ze względu na moje robotnicze pochodzenie. Komuniści niechętnie internowali własną bazę (w nazwie partii było słowo robotnicza) i stosowali wariant zastępczy. Wcielono mnie do wojska i skoszarowano w jednostce wojskowej na Stradomiu w Częstochowie. Okazało się, że stałem się wbrew woli pomocnikiem Milicji Obywatelskiej (ROMO). Po dwutygodniowym pobycie na Stradomiu zostałem za kare (szerzyłem propagandę antykomunistyczną) wraz z dwoma „żołnierzami” przerzucony do Warszawy (jednostka wojskowa Nowy Dwór Mazowiecki, a potem hotel „Druh”). Tam chodząc w nocnych patrolach po ulicach Mokotowa, Woli i Śródmieścia byłem świadkiem tworzących się zalążków rewolucji seksualnej. Mając służbę wraz z milicjantami na Dworcu Centralnym i okolicach, zauważyłem, że funkcjonariusze szczególnie interesują się nieletnimi. Wypytując skąd takie zainteresowanie, funkcjonariusze potwierdzili pojawiające się informację już w latach 70., że Dworzec Centralny, to od lat główne miejsce spotkań homoseksualistów w Warszawie. Na Centralny przyjeżdżają nieletni z całej Polski (m.in. na gigancie) szukający wyżywienia, noclegu, miłości i przygód. Stan wojenny i godzina policyjna ograniczyła to zjawisko, ale na krótko. Początkowo nieletnich umieszczano w izbie dziecka, ale po zapełnieniu po prostu milicja ich przeganiała z dworca. W reakcji nastąpiło spontaniczne przeniesienie miejsca spotkań pod słynną warszawską Rotundę. Było to otwarte miejsce i milicjantom nie chciało się bawić w ciuciubabkę z nieletnimi spacerowiczami. Czasami robili naloty, spisując przebywające tam osoby. Przed godziną policyjną tłum nieletnich gęstniał, bo chciano gdzieś załapać się na nocleg. Gdy nastała godzina policyjna nieletni niemający szczęścia w miłości nocowali po klatkach lub piwnicach.
Po zwolnieniu do cywila SB próbowała mnie zwerbować do współpracy, obiecując złote góry. Po odmowie i poznaniu moich poglądów oraz po wielu donosach zaczęto rozważać operacyjne sprawdzenie mojej osoby. Chciano uzyskać informację nadające się do szantażu i szantażem zmusić mnie do podpisania współpracy. Miałbym wtedy do wyboru albo donoszenie na znajomych, albo groźbę ujawnienia podpisanej współpracy. Podpisując współpracę, traciło się wiarygodność wśród działaczy opozycyjnych i dostawało się łatkę kapusia. Gdy się pojawił donos o budowie przeze mnie „radia solidarność”, natychmiast uruchomiono Sprawę Operacyjnego Sprawdzenia Kryptonim „Technik”. Sprawa została zakwalifikowana, jako najwyższe zagrożenie dla bezpieczeństwa państwa i dzięki takiej kwalifikacji nie zniszczono w 1989 r. głównej dokumentacji z tej operacji.
Podjęto wobec mnie szereg prowokacyjnych działań. Nawet sprawdzano moje karty chorobowe. Od wczesnych lat dziecięcych choruje na nieznaną wtedy boreliozę (odkrytą w 1984 r. w USA) i mam do dziś poważne dolegliwości z tego powodu. Lekarze nie znając wówczas tej choroby, podejrzewali mnie o hipochondrię lub symulację. SB próbowała to wykorzystać, ale nie było pomysłu jak to zrobić. Nieleczona, wieloletnia i przewlekła borelioza daje tyle dolegliwości, że utrzymanie stałych związków staje się praktycznie niemożliwe. W ogóle utrudnia wszelkie kontakty towarzyskie. Umawiając się np. na weekend i gdy akurat w weekend pojawiły się silne dolegliwości, musiałem rezygnować ze spotkania. Nie było telefonów i nie można było się usprawiedliwić. Ból głowy i dolegliwości podobne do grypy, ale bardziej ostre oraz utrata nastroju wyłączały mnie czasowo całkowicie z aktywności. Nie mogłem się uczyć, oglądać telewizji, odpoczywać, czy zająć się przyjemnym zajęciem. Jedynym wyjściem był wyjazd rowerem lub motocyklem na łono przyrody i wielokilometrowy samotny spacer. Po złagodzeniu dolegliwości wracałem wieczorem do domu. Późniejsze badania naukowe potwierdziły, że ruch ułatwia usuwanie neurotoksyn boreliozy z mięśni i stawów, co wyraźnie zmniejsza dolegliwości. Nie stawienie się na umówione spotkanie z wybranką, powodowało podejrzenia o zdradę i konflikty. Informowanie dziewczyny o moich dolegliwościach o nieznanym pochodzeniu nie było budujące dla związku. Jedynym wyjściem było utrzymywanie luźnych kontaktów z dziewczynami mieszkającymi w odpowiedniej odległości od Poraja. W ten sposób chroniłem się przed niespodziewanymi odwiedzinami w miejscu zamieszkania w okresie zaostrzenia dolegliwości. Gdy nastąpiła poprawa mojego zdrowia, to dojeżdżałem do wybranki rowerem, motorem lub pociągiem, jednak takie związki nie mogły być trwałe. Odpowiedzialne założenie rodziny w moim przypadku nie wchodziło w rachubę. Być może mając bogatych rodziców i przez to materialne zabezpieczenie potomstwa, zdecydowałbym się na założenie rodziny. Będąc odpowiedzialnym człowiekiem, zarabiającym około 20 dolarów miesięcznie i chorującym na nieznaną wtedy chorobę nie mogłem narażać żonę na owdowienie, a dzieci na sieroctwo i bidę z nędzą. Wiele osób chorujących na boreliozę w okresie zaostrzenia choroby popełniało samobójstwo. Rodzina, lekarze i otoczenie nie rozumiało tych czynów, bo zazwyczaj nie było wyraźnych przyczyn rozwoju depresji u przyszłego samobójcy. C.d.n.

letnik
VIP

Post autor: letnik » 23 lis 2020, 16:11

Koronawirus w powiecie myszkowskim:
Zeszłotygodniowy wzrost – 1420 - 967 = 453.
Stan na dzień 15.11.2020 r. (niedziela) godzina 10.30 – 1466, przyrost o 46.
Stan na dzień 16.11.2020 r. godzina 10.30 - 1467, przyrost o 1.
Stan na dzień 17.11.2020 r. godzina 10.30 – 1478, przyrost o 11.
Stan na dzień 18.11.2020 r. godzina 10.30 – 1528, przyrost o 50.
Stan na dzień 19.11.2020 r. godzina 10.30 – 1531 przyrost o 3.
Stan na dzień 20.11.2020 r. godzina 10.30 – 1775, przyrost o 244.
Stan na dzień 21.11.2020 r. godzina 10.30 – 1973, przyrost o 198.
Tygodniowy wzrost – 1973 - 1466 = 507.
Stan na dzień 22.11.2020 r. (niedziela) godzina 10.30 – 2020, przyrost o 47.
Źródło: Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Myszkowie. https://pssemyszkow.pl/aktualnosci.

letnik
VIP

Post autor: letnik » 23 lis 2020, 16:16

Protest artystów Warszawie na żywo: https://pl-pl.facebook.com/oko.press/vi ... 033000597/.

letnik
VIP

Post autor: letnik » 23 lis 2020, 18:23

Wznowienie transmisji na żywo protestu pod Komendą Rejonową Policji Warszawa I ul. Wilcza 21: https://www.facebook.com/oko.press/vide ... tn-str=k*F.

Awatar użytkownika
Bruner
Guru

Post autor: Bruner » 23 lis 2020, 18:53

Bzdury piszesz takie że głowa boli. Mam 47 lat wiec za starego się nie uważam. Pisze o elektronice tamtych lat bo ta jeszcze jest w obrocie. Zobacz sobie kanał Reduktor Szumu jakie tam sprzęty trafiają. Pewnie o większości przedstawionego tam sprzętu nawet nie wiedziałeś że istnieją. Jak NAD 2030 czy Sansui. Wysoka półka gdzie współczesne konstrukcje mogą pozazdrościć brzmienia. Tak się składa że to co zacytowałes to cytuj do końca. Powiedzieć że zamierzam udowadniać że nie jestem wielbłądem. Widocznie dla Ciebie jest to za trudne. Typowy gość z gazety wyborczej manipulujący tekstem wyrwanym z kontekstu. Potem próbujesz osądzać, i prowadzić psychoanalizę. Wyłożyłeś się po całości. Manipulujesz słowem tak samo jak te reporterskie prostytutki z TVN. I tak rząd polski to nie są Polacy masz wątpliwości to poszperaj dobrze w darknecie bo wujek Google tego Ci nie powie. Znajdziesz tam prawdziwe nazwiska powiązania polityków, ja nie mam złudzeń do czego prowadzi ten kraj ta zaraza żydowska. Już Ci ogłosił byś na święta nic nie planował. A ja sobie pojadę gdzie tylko zechce ponieważ rozporządzenie ministra nie jest aktem prawnym, w każdym sądzie wygram gdyby chciano mnie ukarać.
Podobnie było jak próbował się ze mną skontaktować SANEPID. Póki co w Polsce nie ma obowiązku posiadania telefonu, a tym bardziej smartfona. Nam zakodowane wszystkie ich telefony i wiem że owych die nie odbiera. Nie jestem mamałyga która wykonuje rozkazy pana. Jak mówiłem nie uznaje nad sobą nikogo, sam decyduje o sobie. Nie mam żadnych zwierzchników. Trudno Ci to zrozumieć, ale mam swój sposób życia i wara komukolwiek od tego. Nie potrzebuje żadnych przewodników. Czytam różne wydania ludzi którzy maja coś do powierzenia jak książka Myśli nowoczesnego Polaka Romana Dmowskiego. I nie jestem zakochany w Putinie, tylko zwracam kontrastowo uwagę np na sprawy LGBT. Gdybym podał innego przywódcę pewnie byś nawet uwagi nie zwrócił, a raj Putin podnosi Ci ciśnienie ponieważ nie potrafisz przyznać że wiele zagrywek zrobił bardzo dobrze. Ma przeciwko sobie praktycznie cały swat. Patrzeć na Rosjan przez pryzmat Sowietów, to prymitywizm, równie dobrze patrzmy cały czas na Niemców tak na wrogów, przez pryzmat nazistów. Oraz na Ukraińców przez pryzmat bandery i kolesi.

letnik
VIP

Post autor: letnik » 23 lis 2020, 20:13

Bruner. Wszystkiego najlepszego w świecie urojeń i zwidów.

Awatar użytkownika
Bruner
Guru

Post autor: Bruner » 23 lis 2020, 20:48

To się okaże kto ma urojenia. Chcesz się tu kreować na alfę i omegę a tak nie jest. Cały ten temat to praktycznie Twój monolog , w którym chcesz znaleźć zwolenników swojej ideologii. Masz prawo do tego, wolno każdemu, ale nie cierpisz tego że ktoś może odstawać od Twojego światopoglądu. Nie martw się o mnie spotykam się z ostracyzmem nie pierwszy raz w życiu. Nigdy nie zrozumiesz takich ludzi jak ja, nawet nie próbuj to niemożliwe, ja tam w Twój świat nie wkroczę bez obaw, Ty również nie wkroczysz nie sięgniesz nigdy tak daleko.
Zawsze możesz sobie to wszystko wytłumaczyć tak.
Wybitne umysły są zawsze gwałtownie atakowane przez miernoty, którym trudno pojąć, że ktoś może odmówić ślepego hołdowania panującym przesądom, decydując się w zamian na odważne i uczciwe głoszenie własnych poglądów

letnik
VIP

Post autor: letnik » 23 lis 2020, 22:29

Chyle czoło przed wybitnym umysłem. Jestem gotowy wydobyć się z ciemnoty i przesądów, tylko użyj go i przekonaj mnie o wyższości Twojego świata.

letnik
VIP

Post autor: letnik » 24 lis 2020, 11:36

Świat według Michalkiewicza: https://www.youtube.com/watch?v=iBiNo6iJrgg. Czas około 45 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Ziemkiewicz. Akademia Zdrowego Rozsądku. Czy demokracja jest dziś możliwa?
https://www.youtube.com/watch?v=vJAZOi-kwkg. Czas około 25 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.
Ziemkiewicz. Kto się boi dyskusji o UE? https://www.youtube.com/watch?v=1pX1uMybjEk. Czas około 8 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.

letnik
VIP

Post autor: letnik » 24 lis 2020, 14:13

Bruner próbuje skierować nasze lęki i obawy na kwestie rasowe i światopoglądowe. Nie zauważa, skąd nadchodzi prawdziwe zagrożenie dla naszej wolności. Czy robi to z niewiedzy, czy z głupoty (bo nie wierzę, że za pieniądze), to tak czy siak, działa na korzyść globalistów? Wiara w Boga zastępowana jest wiarą w cyników kierujących uwagę ludzi bezbożnych (a przez to słabych i bezkrytycznych) na fałszywe tory. Nie zauważa, że najpierw w Japonii, a teraz w Chinach (ośrodku światowego komunizmu) testuje się postmodernistyczne rozwiązania, które są lub będą wprowadzane globalnie do ekonomii i polityki światowej. Wprowadzenie oceny punktowej obywateli (personalnych rankingów) podporządkuje nas korporacjom i rządom bez względu na przynależność rasową.
Jakie są plany globalistów można, się dowiedzieć z poniższych audycji.
Co z długami państw po kryzysie? Prof. Gatnar: Mogą zostać umorzone: https://www.youtube.com/watch?v=XhRcqrBW9OA. Czas około 18 minut.
Independent Trader: Wielki reset ma zniszczyć kapitał. Ma być dwóch pracodawców - korporacje i rządy: https://www.youtube.com/watch?v=5AZ8LJ1nysw. Czas około 29 minut.

letnik
VIP

Post autor: letnik » 25 lis 2020, 09:22

Operacyjne sprawdzanie przez Służbę Bezpieczeństwa. Podstawą operacyjnego sprawdzania przez SB było zaangażowanie do współpracy osób bliskich sprawdzanego. To one miały być głównym źródłem informacji. W moim nietypowym przypadku SB nie mogła takich osób znaleźć oprócz Andrzeja Bieńka. Być może jego głównym marzeniem było być osobą mi bliską i przytulać się często do mnie (śmiech). Utrudniało to stworzenia sensownego planu rozpracowania i uzyskiwanie wiarygodnych informacji. Informację przekazywane przez niezrównoważonego Bieńka były przyjmowane z ostrożnością. SB nie mając innego pomysłu, próbowała mnie śledzić, aby zdobyć więcej informacji o moich kontaktach. Gdy nic konkretnego nie uzyskała, postanowiła mnie rozbudzić emocjonalnie i uwieść przez panienki lekkich obyczajów. Ponieważ były natarczywe, musiałem być wobec niektórych bardziej stanowczy. Nawet wobec jednej szczególnie natarczywej zastosowałem broń atomową na tamte czasy. Oświadczyłem jej, że wole chłopców i od razu odpuściła. Nie wiem, ile tych panienek zaangażowano, ale były też własne inicjatywy. W mojej teczce operacyjnego rozpracowania zdezorientowana SB podsumowała uzyskane informację na stronie 6 (link poniżej) takim zapisem: Stosunków z kobietami nie utrzymuje, wyraża się o nich pogardliwie. Ponieważ zdobyte informację były żałosne, SB musiała zmienić taktykę, bo szefostwo naciskało i domagało się wiarygodnych źródeł informacji. Po tych nieudanych próbach podesłano mi „atrakcyjną” narkomankę, którą już znałem. Razem często podróżowaliśmy pociągiem do pracy (mieszkała w Korwinowie), co SB uznało za atut w sprawie. Była oskarżona za uprawę maku i szantażem zmuszono ją do konkretnego zajęcia się moją osobą. Tym razem zastosowano rozszerzony plan. Miała mnie wkręcić w pomoc w produkcji narkotyków (załatwienie odczynników chemicznych na Politechnice), a postawione mi zarzuty miały doprowadzić do zwolnienia mnie z pracy. Plan znów nie wypalił. Doprowadzona do rozstroju nerwowego powiedziała mi wszystko o szantażu i w najbliższy weekend straciła życie. Czy ktoś jej pomógł w przyjęciu „złotego strzału”, nikt się już nie dowie? Po tych niepowodzeniach SB znów zmieniła taktykę i zaangażowała człowieka „na poziomie”. Był to doktor nauk politycznych (marksistowskich), pracownik Politechniki, mąż córki jednego ze słynnych rektorów Politechniki i obrotny homoseksualista. Szantażowany był donosem studentów, którzy go oskarżyli o zaliczenia za seks. Jak się domyśliłem, że jest homoseksualistą, to zacząłem z niego żartować i traktować go jak geja. Nawet nadałem mu ksywę „Docent”, która przyjęła się w jego środowisku. Gdy się pożalił do SB, znowu zmieniono front i Gienek (tak miał na imię) dostał polecenie prowadzenia ze mną rozmów w publicznych miejscach. Miał jak najdłużej rozmawiać ze mną na uczelni, na ulicy, czy dworcu (z którego dojeżdżałem do domu) i przy okazji poznawać (niby przypadkowo) z innymi młodymi i „atrakcyjnymi” homoseksualistami. Rozmowa z Gienkiem na ulicy, czy dworcu była już informacją dla homoseksualistów, że pojawił się nowy obiekt do poderwania (to taka mentalność gejów). Te ewentualne znajomości, SB planowała wykorzystać do działań operacyjnych przeciwko mnie na wzór wcześniej opisanych działań skierowanych przeciwko klerykom. W międzyczasie MSW rozpoczęło akcję „Hiacynt”, której poświęcę kolejny odcinek. Wykorzystano również moje umiejętności naprawy sprzętu elektronicznego. Nagle zaczęli przyjeżdżać z Częstochowy i okolic do mnie zupełnie nieznajome mi osoby (głównie pachnący i wystrojeni chłopcy) z uszkodzonym sprzętem (magnetofony odtwarzacze płyt, radia itp.). Dziewczyny z Poraja dopytywały się, skąd ja znam takich urodziwych chłopaków. Na szczęście niektórzy bardziej gadatliwi informowali mnie dyskretnie o zmuszeniu ich szantażem przez SB do wykonania powierzonych im zadań. I żartobliwie dodawali (zazwyczaj), że może być to przyjemne zadanie i są gotowi je wykonać. Niektórzy z iskierkami w oczach przysięgali, że w razie by do czego doszło, to nic SB nie powiedzą. Jednak wolałem nie sprawdzać ich prawdomówności, sam miałem problemy i nie chciałem tworzyć nowych. Ponieważ dolegliwości zmusiły mnie do zainteresowania się psychologią, skorzystałem z okazji i wypytywałem ich o przyczyny wyboru takiej orientacji seksualnej. Często sami opisywali mi pikantne historie i doświadczenia erotyczne swoje i znajomych (również kontakty z księżmi). Być może sądzili, że te opowieści rozmiękczą mój opór. Te uzyskane informację pozwoliły mi na uzyskanie wiedzy o przyczynach powstawania dewiacji i sposobach wykorzystywania ich w pracy operacyjnej SB. Dały mi też możliwość poznania problemów ówczesnej młodzieży. Prawie wszyscy mieli nadzieje, że w końcu uda się mnie skłonić do seksu. Jednak w okresie zaostrzenia dolegliwości szybko kończyłem rozmowę, co było źle odbierane przez młodych wrażliwych homoseksualistów. SB otrzymując informację, że bez konkretnego powodu źle traktuję homoseksualistów, sama nie wiedziała już, co ze mną robić. W efekcie SB nie zdobyła żadnych istotnych informacji na mój temat nadających się do szantażu. Nie udało się zmusić żadnego homoseksualistę nawet do fałszywych zeznań i oskarżyć mnie o skłonności homoseksualne. Nie udało się pozyskać żadnego operacyjnego potwierdzenia takich skłonności. Dowodem jest moja teczka, którą można przeczytać w internecie: http://www.solidarnoscczestochowa.pl/im ... chnik'.pdf. Oryginał znajduje się w IPN i jest to jedyny dokument znajdujący się w IPN, który sporządziła SB na mój temat. Przez kilka lat operacyjnego sprawdzania (1983 – 1988 r.) nic kompromitującego nie udało się na mnie zdobyć. Teczka ta stała się kompromitacją nie mojej osoby, ale SB. Jednak mimo to jeden z żareckich radnych ośmielił się oskarżyć mnie publicznie o męską prostytucję. Ciekawe, czy jako homofob znajdzie się ponownie na listach PO.
Przy trudnych i wielowątkowych sprawach istniały teczki robocze zawierające szczegóły działań operacyjnych SB. Moja teczka robocza została prawdopodobnie zniszczona (ze wstydu) albo jest w prywatnych zbiorach (nie ma jej w archiwum IPN). Zniszczono też teczkę założoną mi przez SB w Myszkowie.
Zaraz po zwycięstwie „Solidarności” w wyborach (89 r.) Gienek pełen obaw o swój los (był tajnym współpracownikiem) dosiadł się do mnie na studenckiej stołówce i opowiedział mi o szantażach SB. Miał za zadanie zdobyć wszelkimi sposobami twarde materiały świadczące, że jestem homoseksualistą. Stwierdził, że kilka osób udało mu się wkręcić w homoseksualizm, ale ze mną miał problemy, za co był bardzo prześladowany przez SB. Tak próbował się usprawiedliwiać. Ta rozmowa miała miejsce w piątek, a w poniedziałek dowiedziałem się, że został w sobotę wieczorem zamordowany. Zbieg okoliczności, czy celowe usuwanie świadków?
Po umieszczeniu swojej teczki w internecie (2010 r.) przyjaciele byłej SB podjęli wobec mnie kroki odwetowe. Zorganizowano donosicieli (również Bieńka) i byłych pracowników SB, podejmując próbę zemsty. Zaangażowano nawet porajskiego grabarza do organizacji tej akcji. C.d.n.

letnik
VIP

Post autor: letnik » 25 lis 2020, 12:13

Nielegalny handel hormonami w sieci. Gej przeciwko światu: Stoimy przed problemem transaktywizmu: https://www.youtube.com/watch?v=5vNMlwZNpS8. Czas około 19 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.

letnik
VIP

Post autor: letnik » 26 lis 2020, 11:21

Bogatko: Niemieckie media o Polsce - szalejący nacjonalizm, szantaż Polski i Węgier wobec UE: https://www.youtube.com/watch?v=Bo_BOYoO-ZI. Czas około 9 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Maciejewski: Lewacka rewolucja jest u bram. Strajk kobiet to jej taran. Chodzi o przeoranie polskości: https://www.youtube.com/watch?v=_1kRvwoDonU. Czas około 11 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Kontrowersyjny komentarz Gadowskiego dla inteligentnych: https://www.youtube.com/watch?v=wU5L1Q162e8. Czas około 66 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.
Świat według Michalkiewicza: https://www.youtube.com/watch?v=x3n8YGKjGRk. Czas około 17 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Ziemkiewicz. Jak być kochany przez PiS? https://www.youtube.com/watch?v=qZiTJQI0hkQ. Czas około 8 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.

Awatar użytkownika
Bruner
Guru

Post autor: Bruner » 26 lis 2020, 11:47

Mówiłem już nie znosisz jak ktoś myśli inaczej niż Ty, i nie oceniaj mnie bo się nie znasz, głupoty to Ty wypisujesz odnosząc się do wartości wątpliwych opartych na mitach. manipulujesz słowem, dlatego tu nikt nie odpowiada bo nie ma zamiaru tracisz na polemika z Tobą, ponieważ wypisujesz bzdury. Widzę o wiele więcej zagrożeń niż Ci się wydaje, ale nie pisze o wielu sprawach bo w przeciwieństwie do Ciebie ja pracuje, i nie się w domu, i z nudów wypisuje bzdety. Monolog bez widowni, od pewnego czasu jest to monolog. Twoja filozofia obrony do marginalizacja przeciwnika, nie znając go w ogóle. Zawsze twierdziłem że rozmowa z wierzącym jest jak gra w szachy z gołębiem, nie ważne jak dobrze grasz, gołąb i tak wywróci wszystkie figury i będzie dumny z wygranej. Tak jest jak się wyrywa słowa kontekstu, zarazem manipulując by swoje było na wierzchu. Nie tędy droga. Obecna sytuacja na świecie ulega od kilku lat dynamicznej zmianie, a wyznaczają owe zmiany dwa wektory, degrengolada ameryki, oraz erupcja Chin. Chiny do których technologię zawiózł sam zachód, w postaci produkcji wszystkiego co wymyślili. Giganci technologiczni jak Apple, Dell, HP, IBM, AMD, produkują wszystko w Chinach. Bu mogli produkować mają całą dokumentację techniczno-rozruchową w raz z oprogramowaniem potrzebnym do tego. Chińczycy nie są głupi, w języku mandaryńskim nie istnieje takie coś jak prawo autorskie, to więc podpatrzyli i potrafią produkować to samo tyle że ich marki. To jeszcze za czasów Mao było hasło, dajcie nam technologie, a zawojujemy świat. Nie docenili ich, i teraz są potęgą gospodarczą. I cofną się, po wygranej Bidena w USA, może dojść do poważnego rozłamu jedności państwa, amerykanie maja poważny kryzys, który się ukrywa, by nikt za dużo nie wiedział, czas to szybko zweryfikuje, ale nie mam złudzeń. USA przespało erupcję Chin, strzelają sobie w kolano torpedując Niemcy, ponieważ Ci mają w USA ogromny udział w ich ryku gospodarczym. Niemieckie firmy mają ogromne udziały w firmach amerykańskich, mają pakiety większościowe. Dotychczasowy układ gdzie amerykanie trzymali Niemców za te nazistowskie mordy, gdzie ich armia tam była. przerzucanie tych wojsk do Polski bo to powoduje że Niemcy są bez kontroli i ich polityka zmierza do budowy IV Rzeszy. To kwestia czasu, i pytanie nie jest czy będzie IV Rzesza tylko kiedy i jak szybko to nastąpi.

letnik
VIP

Post autor: letnik » 27 lis 2020, 10:46

Bruner. Ciągle prowokujesz do oceny swojej osoby, a później masz pretensję. To Ty oceniasz ludzi, religie, rasy i polityków używając bardzo kontrowersyjnych określeń. Chcesz odbierać mi prawo do polemiki, twierdząc, że nie znoszę innych poglądów. Stary zużyty chwyt propagandowy. Ja Cię rozumiem, byłeś wychowywany w atmosferze jednej prawdy i jedynie słusznego poglądu. Każdy ma prawo do swoich poglądów pod warunkiem, że potrafi je rzeczowo uzasadnić. Poglądy wynikające z fobii i uprzedzeń zawsze spotkają się z polemiką otoczenia, co sam doświadczyłeś wielokrotnie. Znowu atakujesz ludzi wierzących, ale tym razem muszę Cię pochwalić, bo nie padło w tekście ani razu słowo Żyd, słowo, które jest jednym z powodów Twoich fobii. Gdy bardziej skupiłeś się na materializmie, sam doszedłeś do wniosku, że ci przebiegli Żydzi dali się wymanewrować Chinom. Jednak zapomniałeś, że Chiny są poligonem doświadczalnym postmodernizmu, a postmodernizm to wynalazek narodu wybranego popierany przez Gatesa. Geopolityka to skomplikowana gra interesów. Zrozumienie tych procesów przerasta nawet wybitne umysły. Ponawiam prośbę o wyjaśnienie, jakie korzyści uzyskam, stając się ateistą?

letnik
VIP

Post autor: letnik » 27 lis 2020, 11:06

Akcja „Hiacynt”. W połowie lat 80 (85 - 87 r.) Milicja Obywatelska przeprowadziła w Polsce akcję „Hiacynt”, która polegała na zakładaniu kartotek wszystkim homoseksualistom lub podejrzewanym o homoseksualizm. Funkcjonariusze siłą wyciągali homoseksualistów z domów i przewozili ich na komendy. Tam ich przesłuchiwano, robiono zdjęcia, pobierano odciski palców. Poniżano ich i wypytywano o preferencje seksualne, ulubione pozycje, najlepszych kochanków. Zdarzało się, że kazali im się rozbierać i oceniali ich genitalia i otwory w ciele. Zmuszano ich do podania nazwisk i adresów swych kochanków i znajomych. Wystarczyło znać homoseksualistę, a milicja zakładała na wszelki wypadek kartotekę. W ten sposób akcja rozkręcała się jak kula śniegowa. Wikipedia podaje, że założono około 11 tys. kartotek, jednak według informacji nieoficjalnych założono ich około 30 tys. Prawdopodobnie 19 tys. teczek zniszczono lub zabezpieczono w zbiorach prywatnych, co jest przestępstwem. Nie informuje się, ile teczek przekazano do IPN, a ile zginęło. Milicja próbowała usprawiedliwiać akcję „Hiacynt” dużą ilością zabójstw homoseksualistów. Rzeczywiście dochodziło do takich czynów, ale cześć była inspirowana przez SB. Chciano w ten sposób pozbyć się tych homoseksualistów, którzy byli mocno zaangażowani w działalność opozycyjną (przerzucanie ulotek i podziemnych wydawnictw, uczestniczenie w demonstracjach, malowanie antykomunistycznych napisów itp.). Gwałtowny rozkwit homoseksualizmu w tym okresie był też wykorzystywany przez grupy przestępcze. Pozbawienie życia samotnie mieszkającego homoseksualisty umożliwiało ogołocenie mieszkania z wartościowych przedmiotów i pieniędzy. Powodem akcji mógł być też brak dostępu SB do młodych i atrakcyjnych homoseksualistów. Do uwodzenia kleryków, księży i opozycjonistów potrzeba było wielu takich chłopaków. Mając tysiące zarejestrowanych homoseksualistów, otwierały się dla SB nowe możliwości operacyjne. Można powiedzieć, że akcja „Hiacynt” była uzasadniona i konieczna, bo utrwalała władzę ludową w Polsce.
Ktoś powie, że w Zachodniej Europie i USA nie było komuny, a homoseksualizm i pedofilia w Kościele też wystąpiła. Oczywiście, że tak, bo te metody ośmieszenia religii i Kościoła zostały wymyślone przez marksistów, a marsz przez instytucje wprowadzali zachodni komuniści ukryci w partiach socjaldemokratycznych od lat 60. Powszechny udział homoseksualistów w zachodnich ruchach lewicowych ułatwiał demoralizację duchownych i świeckich. Kadry wyszkolone w uwodzeniu chłopców i mężczyzn były i są, a duża ochota na taki proceder też była i jest. Uwiedzeni chłopcy zasilali szeregi lewicy, kończyli studia i stanowili nowe kadry do marszu przez instytucję. Podobny proces toczył się wśród kobiet. Feministki i lesbijki wspierane przez lewice werbowały do łóżka młode dziewczyny i szkoliły je językiem, doprowadzając do ideowego szczytowania. Potem z tak wyszkolonych działaczek organizowały młodzieżowe ruchy na rzecz praw kobiet. Z kolei działaczki tych ruchów kończyły studia i zajmowały się później edukacją młodzieży na poziomie podstawowym, średnim i wyższym. Inne trafiały do polityki, na uniwersytety, do poradni dla kobiet i nie stroniły też od zakonów. Po 30 latach pracy u podstaw efekty były imponujące. W 2003 r. niemiecki dziennikarz Jurgen Busche mógł napisać: Długi marsz przez instytucje, prowadzony przez przywódców rewolty 68, opozycję pozaparlamentarną i różne nurty ruchów społecznych, zakończył się w centrum władzy i opanował kluczowe stanowiska w państwie, gospodarce i na uniwersytetach, zapewniając im dominującą pozycję w ogólnospołecznej dyskusji. Ten marsz przez instytucję zdemoralizował i uwikłał w grzech hierarchów kościelnych na zachodzie i w Polsce. W najbardziej chronionej instytucji rewolucja seksualna zatriumfowała, a pojawiające się w Kościele skandale obyczajowe to największy sukces ideologiczny lewicy. Oczywiście wystarczyło tylko punktowo zdemoralizować księży, a proces toczył się już sam i toczy się dalej. Są nawet takie odważne szacunki, że wśród polskich duchownych jest około 30% homoseksualistów. Prof. Oko nazywa tych duchownych „lawendową mafią” i porównuje ją do włoskiej mafii. Można przypuszczać, że po wprowadzeniu edukacji seksualnej do szkół prowadzonej przez lewicę, i po przeprowadzeniu punktowo demoralizacji młodzieży (przez aktywistów homoseksualnych), wywoła się samoczynny proces demoralizacji całej młodzieży. Internet w tym procesie jest bardzo ważnym elementem, bo wyznacza trendy. To zadziałało na zachodzie i zadziała też w Polsce. Wystarczy popatrzeć, ile młodzieży gromadzi się wokół naszych ruchów LGBT. Można tylko zastanawiać się, czy za 10 lat ilość homoseksualnych chłopców i dziewczynek wchodzących w dorosłe życie będzie na poziomie 30, czy 50% C.d.n.

letnik
VIP

Post autor: letnik » 27 lis 2020, 16:24

Michalkiewicz o ataku UE na suwerenność Polski! https://www.youtube.com/watch?v=lv2N3PXdlME. Czas około 35 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.

letnik
VIP

Post autor: letnik » 28 lis 2020, 10:27

Świat według Michalkiewicza: https://www.youtube.com/watch?v=WzxHmEc6vDs. Czas około 24 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
BEZ SPINY. CZY LEMPART I SUCHANOW ZAŁOŻĄ SCHRONISKO DLA PSÓW? https://www.youtube.com/watch?v=kwRvFHJsz4U. Czas około 31 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.

letnik
VIP

Post autor: letnik » 28 lis 2020, 12:09

Polityka na wesoło. Specjaliści Od Wszystkiego: https://www.youtube.com/watch?v=3zr0__mJFjA. Czas około 22 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.

letnik
VIP

Post autor: letnik » 28 lis 2020, 15:57

Opozycja planuje przewrót na połowę grudnia i obiecuje święta już bez PiS-u przy władzy, co strasznie kręci tęczową Unię Europejską. UE pod przewodnictwem prezydencji niemieckiej wspiera naszą opozycję w tych planach jak może. Czy gra budżetem UE okaże się dobrym narzędziem, niebawem się okaże? Przypominam w największym skrócie, o co chodzi:
Premier Morawiecki podpisał w lipcu rozporządzenia dotyczące praworządności. Rozporządzenie dotyczyło tylko ochrony interesów finansowych UE, czyli zgodnych z prawem UE rozliczeń z otrzymanych unijnych pieniędzy. Rozporządzenie podpisali w lipcu szefowie wszystkich 27 rządów państw członkowskich. Niemiecka prezydencja jednak odeszła od tego kompromisu i zaproponowała rozwiązanie dot. praworządności daleko wychodzące poza wcześniejsze ustalenia. Ta propozycja wykracza poza traktaty, w tym Traktat Lizboński. Chodzi głównie o zablokowanie reformy sądownictwa. Premier Mateusz Morawiecki i wcześniej Jarosław Kaczyński zapowiedzieli, że Polska nie będzie „handlować naszą suwerennością”, a przyjęcie tzw. mechanizmu praworządności w kształcie zaproponowanym przez prezydencję niemiecką, byłoby poważnym jej ograniczeniem. Polska i Węgry oświadczyły, że nie zagłosują (użyją veta) za budżetem UE na lata 2021-2027 z rozporządzeniem zaproponowanym przez prezydencję niemiecką. Propozycja niemiecka jest gorąco popierana przez opozycję. W ostatnią sobotę w programie Debata tygodnia w Polsat News poseł Platformy Jakub Rutnicki, zapytany przez prowadzącego redaktora Grzegorza Jankowskiego o stanowisko jego partii w sprawie propozycji niemieckiej powiązania przyszłych wydatków z tzw. praworządnością powiedział: Oczywiście trzeba wspierać ten mechanizm, bo trzeba doprowadzić do tego, aby PiS jak najszybciej utracił władzę w kraju, a my obiecujemy jako Platforma, że każde euro, które zostało zmarnowane przez partaczy z PiS-u, zostanie odzyskane.
Także politycy Lewicy zarówno w polskim Parlamencie, jak i europosłowie tej partii w PE (w tym dwaj byli premierzy), jawnie domagają się zablokowania środków dla Polski, uznając, że i oni będą uczestniczyć w odzyskanej przez Platformę władzy. W przypadku veta Polski i Węgier mielibyśmy prowizorium budżetowe. W roku 2021 obowiązywałby budżet identyczny, jak ten z 2020 roku, a więc ostatni budżet obecnej perspektywy finansowej na lata 2014-2020. Byłby on korzystniejszy niż roczny budżet wynikający z nowej perspektywy finansowej. Ponieważ budżetowi na lata 2021-2027 towarzyszy tzw. Fundusz Odbudowy w wysokości 750 mld euro, który został utworzony w celu odbudowy gospodarek krajów UE i wsparcia ich systemów ochrony zdrowia w związku z pandemią koronawirusa, to veto w sprawie budżetu uniemożliwiłoby jego powstanie. Dla Polski w ramach Funduszu Odbudowy przewidziano około 60 mld euro (w tym około 26 mld euro, to dotacje, a 34 mld euro, to pożyczki). Same odsetki od tego zadłużania się Komisji na 750 mld euro w ciągu najbliższych 3 lat, będą wynosiły wg szacunków około 15 mld euro rocznie i w tym celu kraje członkowskie zgodziły się na wprowadzenie podatków europejskich (pierwszy z nich tzw. podatek od nieprzetworzonego plastiku zacząłby obowiązywać od 2023 roku).
Jeszcze jedno posiedzenie Rady Europejskiej w tym roku jest przewidziane w dniach 10 i 11 grudnia, więc jeżeli prezydencja niemiecka chce zakończyć sukcesem swoje przewodnictwo w Radzie (a byłoby nim przyjęcie budżetu i Funduszu Odbudowy), to musi wrócić do ustaleń szczytu z lipca tego roku.

letnik
VIP

Post autor: letnik » 28 lis 2020, 16:03

Warszawa. Strajk Kobiet na żywo: https://www.facebook.com/oko.press/vide ... __tn__=-UC.
Warszawa. Strajk Kobiet na żywo, transmisja WP na You Tube: https://www.youtube.com/watch?v=mjGxkZPzs1w.

letnik
VIP

Post autor: letnik » 28 lis 2020, 17:39

Dalszy ciąg. Warszawa. Strajk Kobiet na żywo: https://www.facebook.com/oko.press/vide ... MNEL-XpEKA.

letnik
VIP

Post autor: letnik » 28 lis 2020, 18:48

Dla porównania Paryż. Protesty przeciwko ustawie o bezpieczeństwie globalnym. Na żywo: https://www.youtube.com/watch?v=GjxxC9nrjB8.

letnik
VIP

Post autor: letnik » 28 lis 2020, 21:19

Dialog kobiet i gejów z Policją: https://www.facebook.com/oko.press/vide ... _tn__=kC-R.

letnik
VIP

Post autor: letnik » 29 lis 2020, 10:28

Rewolucja obyczajowa a konserwatyści. Konserwatyści często nie rozumieją, na czym polega konserwatyzm. Konserwatyści nie są przeciwni postępowi i nowoczesności, chociaż często uważa się inaczej i nie bez przyczyny. Np. Konfederacja chcę nas cofnąć do XIX wiecznych rozwiązań gospodarczych i obyczajowych. To nie są konserwatyści, a utopiści. Konserwatyści są za ewolucją, czyli spokojnym procesem zmian, które służą całemu społeczeństwu, a nie tylko rewolucyjnym grupom. Nie kwestionują rzetelnej wiedzy, nie sprzeciwiają się postępowi technicznemu i akceptują ewolucyjne zmiany obyczajowe, które wynikają z wiedzy i powszechnego przepływu informacji. Są jedynie przeciwni rewolucji, która zawsze przynosi straty duchowe, społeczne i materialne.
Konserwatyści na świecie i w Polsce są zapędzani w kozi róg z własnej winy, bo nie traktują lewicowców serio. Uważają, że lewicowcy są pomyleni, i ich postulaty odstają od logiki. Nie dostrzegają, że te aberracyjne idee uzyskują coraz większą popularność wśród młodzieży i na tym przegrywają. Lewica korzysta z najnowszych osiągnięć psychologii i socjologii i stosuje je do manipulacji emocjami i duchowością człowieka (na wzór religii). W ten sposób wypiera opresyjną religię (normy moralne) i wprowadza nową, zawartą w haśle rewolucji seksualnej z 1968 r. zabrania się zabraniać lub w polskiej wersji róbta, co chceta. Wydaje się, że konserwatyści nie rozumieją tego procesu i wierzą, że wiara uchroni ich przed rewolucją bezbożników. Oczywiście ich uchroni, ale nie uchroni bezbożnej lub tracącej wiarę młodzieży. Nie są w stanie zauważyć, że sprawowany przez Kościół „rząd dusz” w zderzeniu z „rządem popędów” systematycznie traci na znaczeniu, szczególnie wśród młodzieży. Konserwatyści lekceważyli to zjawisko, mimo że pojawiło się już wiele lat temu (opisałem go niedawno). Wypierali je ze świadomości, uznając, że to nie ma prawa się zdarzyć, a pojawiające się niepokojące informację traktowano jako przesadzone. Informację o demoralizacji duchownych traktowano jako propagandę komunistyczną i walkę z Kościołem. Gdy już wiele lat temu zwracałem uwagę, że lewica ma sposób na demoralizację duchownych i młodzieży, ci pobożni patrzyli na mnie z politowaniem. Uważali, że to jest niemożliwe w tak katolickim kraju, jak Polska i teraz przekonują się o swej naiwności. Konserwatyści bez dogłębnego poznania i analizy zjawisk związanych z seksualnością człowieka, są jak ludzie pierwotni z maczugami. Wystarczy popatrzeć na zachowanie Konfederacji. Jedyny argument, jaki przedstawiają konfederaci w tej sprawie to kij bejsbolowy, bo nie znają natury ludzkiej i nie są zdolni do rzeczowej dyskusji na ten temat. Wolny rynek jest dla nich najważniejszy, ale sprzeciwiają się wolnemu rynkowi usług seksualnych. Tutaj opowiadają się za regulacją.
Czy obecnie konserwatyści są w stanie przedstawić takie zmiany obyczajowe, które spowodują odwrót młodzieży od lewicy? Wydaje się, że nie, bo jest już za późno. Nawet gdy lewica odnosi wyraźne sukcesy obyczajowe i polityczne, konserwatyści nie są w stanie rzeczowo rozmawiać o ich przyczynach. Ciągle im się zdaje, że mamy do czynienia z marginesem, który PiS przez swe pobłażanie rozochocił. Uważają, że wystarczy wziąć pałę, zapędzić to towarzystwo do budy i niech tam robią, co chcą. Część młodzieży jeszcze trwa przy Konfederacji, mamiona chorą nadzieją rychłego przejęcia władzy w Polsce. Największym wrogiem dla Konfederacji jest teraz PiS. Głosi się tezę, że obecnie PiS to bardzo niebezpieczna partia, bo opanowała do perfekcji metody manipulacji społeczeństwem. Uważa się, że propaganda PiS-u skutecznie wstrzymuje wzrost poparcia dla Konfederacji, dlatego jedynym wyjściem jest doprowadzenie do obalenia PiS-u. Konfederacja zdaje sobie sprawę, że sama tego nie jest w stanie zrobić, więc musi pomóc lewicy w obaleniu PiS-u i pomaga jak może. Konfederaci naiwnie wierzą, że objęcie władzy przez lewice jest warunkiem przejęcia władzy przez Konfederację. Po roku, dwóch, społeczeństwo tak będzie miało dość lewicy, że solidarnie zagłosuje na Konfederację. W taki kretyński scenariusz wieży większość zwolenników Konfederacji. Jest to objaw głupoty i samobójczego lekceważenia lewicy. Przecież po zdobyciu władzy przez lewice Konfederacja i partie narodowe zostaną zdelegalizowane. Lewica, mając duże poparcie młodzieży, będzie nieobliczalna i z pewnością to zrobi, a wyzwolona seksualnie młodzież nie pozwoli na odbudowę prawicowych partii. Odchodzenie na wieczną wartę przez starzejących się konserwatystów spowoduje systematyczny spadek poparcia dla prawicy i prawica, żeby istnieć, musi zaakceptować rewolucję obyczajową. A można było przynajmniej opóźnić ten proces i wyjść z inicjatywą powolnych zmian wiele lat wcześniej. Można było wykorzystać referenda i spokojne ewolucyjnie luzować sprawy obyczajowe sprawując nad tym procesem kontrolę. Teraz to pójdzie na żywioł i największe długofalowe straty polityczne poniesie prawica. Sprawy obyczajowe dla młodzieży skupionej wokół Konfederacji obecnie nie są istotne, ponieważ wyczerpana nałogowym onanizmem ma stłumione reakcje emocjonalne i bardziej ich interesuje duża kasa i małe podatki niż seks. Jednak dorastająca konfederacka młodzież, zwabiona przez lewicę darmową przyjemnością i wolnością seksualną nie będzie już tak ochoczo głosować na Konfederację. Jeżeli konserwatyści nie zrozumieją, że lewica znalazła bardzo skuteczny sposób na podporządkowanie sobie młodzieży i nie zaczną traktować poważnie lewicy, to staną się muzealnymi eksponatami, którymi będzie się straszyć dzieci. Lewica dokonała bardzo sprytnego socjotechnicznego zabiegu. Wszystkie podziały wśród młodzieży zastąpiła jednym podziałem. Młody człowiek musi się teraz opowiedzieć czy jest za wolnym seksem, czy nie. Każdy może się domyślić, który pogląd zdecydowanie zwycięży. Jest jeszcze takie znane od lat zjawisko, że młodzież popierająca Korwina (obecnie Konfederację), wchodząc w dorosłe życie, zmienia swe poglądy i wybiera inną partię. Dostrzega utopijne idee Konfederacji i nie widzi swej przyszłości w niszowej partii. Nie ma państwa na świecie, które by stosowało rozwiązania proponowane przez Konfederację. Jest to utopia, która na przełomie XIX i XX wieku doprowadziła do rozwoju komunizmu, faszyzmu i nazizmu. Być może Konfederacja chcę powtórki historii. Konfederacja, zamiast odciągać młodzież od lewicy sensownymi propozycjami, to ją tam wpycha swym radykalizmem, sama podążając w otchłań niebytu. Okazuje się, że proponowana przez lewicę otchłań odbytu stała się bardziej atrakcyjna dla młodzieży i młodzież stała się główną siłą napędową lewicowej rewolucji. C.d.n.

letnik
VIP

Post autor: letnik » 29 lis 2020, 12:06

Przerażający obraz Polski. Nasza ojczyzna podbita i zniewolona: https://www.youtube.com/watch?v=7kOqbdYvDZg. Czas około 55 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,25.

letnik
VIP

Post autor: letnik » 29 lis 2020, 12:57

Gaz łzawiący i pożary. Tysiące protestujących w Paryżu przeciwko przemocy policji i ustawie o bezpieczeństwie (28.11.20): https://www.youtube.com/watch?v=hCMA8Vqqsr8. Czas około 3 minuty.

letnik
VIP

Post autor: letnik » 29 lis 2020, 13:43

Moskwa (28.11.20). Likwidacja pojedynczych pikiet w obronie parku: https://www.youtube.com/watch?v=lWXTdyDOM5U. Czas około 6 minut. Można włączyć polskie napisy. Rosjanie to jednak szczęśliwi ludzie.

letnik
VIP

Post autor: letnik » 30 lis 2020, 14:51

Świat według Michalkiewicza: https://www.youtube.com/watch?v=iSnn9Jh_buc. Czas około 28 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.
Karoń ostro o Kościele: https://www.youtube.com/watch?v=DBy0fW1Lpz8. Czas około 58 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.

letnik
VIP

Post autor: letnik » 01 gru 2020, 09:36

Rewolucja obyczajowa a konserwatyści. Konserwatyści są zbyt naiwni wobec nowych technologii. Ostatnie przesłuchania szefów Twittera i Facebooka przed senacką komisją USA pokazują, że tak w istocie jest. Te korporacje całkowicie zostały opanowane przez lewicę, a konserwatyści nie byli w stanie stworzyć przeciwwagi. Nie docenili ogromnego wpływu nowych technologii na kształtowanie zachowań dzieci i młodzieży. Nie zauważyli, że media społecznościowe wywierają potężny wpływ na poglądy polityczne młodych ludzi. Szefowie Twittera i Facebooka czują się kompletnie bezkarni, pozbawieni kontroli i robią, co chcą. Założyli swoje imperia i są potężniejsze niż większość państw świata. Umiejętnie cenzurując konserwatywne treści, stały się tubą komunistycznej rewolucji. Podobnie zachowują się w Polsce.
Konserwatyści są zbyt skupieni na materializmie, czyli na stanie posiadania i obronie tego, co mają. Wszelkie inne idee są rozmyte i słabo zaznaczone. Zagubili gdzieś wyższe wartości i nie są zdolni przeciwstawić się lewicy. Konserwatyści myślą, że kapitalizm jest naturalnie po ich stronie, ale już nie jest, bo kapitalizm XXI wieku wygląda inaczej niż myśli Michalkiewicz, Konfederacja i konserwatyści starej daty. Konserwatyści nie dostrzegają, że nie ma niewidzialnej wolnej ręki rynku, że nie ma w ogóle wolnego rynku. Jest tylko kilka krajów, które mają status samodzielny i kilkanaście korporacji, które tym światem zarządzają wspólnie z tymi rządami. Te kraje to: USA, Chiny, Rosja, Anglia, Niemcy, Francja, może jeszcze Brazylia, może Indie, może Iran. Są one wewnątrz jeszcze sterowne, a cała reszta to już są kraje skolonizowane przez wielkie korporacje i wpływy wielkich mocarstw. W tej chwili następuje zwarcie między korporacjami a państwami. Już szala posiadania przechyla się w stronę wielkich koncernów, które będą zarządzać światem zupełnie bez mechanizmu kontroli. Rządy krajów będą na usługach korporacji, korporację będą finansować te ugrupowania, które sprzyjają korporacji. Dawniej korporację lękały się komunizmu (groźba nacjonalizacji), teraz po zmianie akcentów komuniści zajęli się rewolucją obyczajową i nie walczą już z globalizacją. Wielkie korporacje wspierają postmodernistyczne eksperymenty w komunistycznych Chinach, ponieważ dostrzegły w nich szansę dla siebie. Postmodernizm to nic innego jak marksizm tylko w nowym wydaniu. Korporację, widząc w postmodernistycznej rewolucji szansę na duże pieniądze i wpływ na rządy i politykę światową, chętnie uczestniczą w rewolucji seksualnej i obyczajowej, finansują parady równości i ruchy LGBT. Uczestniczą aktywnie w tworzeniu nowego postmodernistycznego ładu światowego. Rewolucja obyczajowa jest pierwszym etapem rewolucji postmodernistycznej i jest najłatwiejsza do wprowadzenia (ma duże poparcie młodzieży). Przykład sponsorowania imprezy LGBT w Chinach (Sznghaj) przez korporację (plansza pokazana w 55 sekundzie filmu): https://www.youtube.com/watch?v=Qu1JjAXEP44. Planowanie wielkiego resetu, transakcję bezgotówkowe, likwidacja pieniądza, wynagrodzenia punktowe, likwidacja własności prywatnej, to sposób na zmuszenie ludzi do wydajnej pracy. Wolność seksualna ułatwia redukcję napięcia seksualnego i pozwala na bardziej wydajną pracę. Nikt już nie będzie uchylał się od pracy i wreszcie będzie można ustalić, kto ma na kogo pracować i komu służyć. C.d.n.

letnik
VIP

Post autor: letnik » 01 gru 2020, 09:48

XXI Sesja Rady Gminy Poraj z dnia 26.11.2020: https://ugporaj.sesja.pl/2020/11/30/xxi ... 11-2020-2/. Czas 118 minut.

letnik
VIP

Post autor: letnik » 01 gru 2020, 15:37

Ziemkiewicz. Totalsi mają plan. W tym tygodniu zrobią jeszcze raz to samo: https://www.youtube.com/watch?v=hSUa2_cBw2o. Czas około 8 minut. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.

letnik
VIP

Post autor: letnik » 01 gru 2020, 18:37

Radna Masłoń znakomicie obnażyła klub radnych Gmina dla Wszystkich. Zmusiła niektórych radnych klubu do odcięcia się od PiS-u. PiS jeszcze nie upadł, a radni już pchają się w objęcia niezawodnej lewicy. Tak karze Opaczność działaczy, którzy wystawiają na radnych przypadkowych ludzi. https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5FED8B89

letnik
VIP

Post autor: letnik » 02 gru 2020, 11:03

Świat według Michalkiewicza: https://www.youtube.com/watch?v=D19-7ztPGUg. Czas około 24 minuty. Zalecana prędkość odtwarzania x 1,5.

Zdzisława Polak
VIP

Post autor: Zdzisława Polak » 02 gru 2020, 18:28

Oto link do nagrania z ostatniej sesji Rady Gminy w Poraju tzn, z 26.11.2020
https://ugporaj.sesja.pl/2020/11/30/xxi ... 11-2020-2/
i tu znajdziecie Państwo wypowiedż Pani Radnej Masłoń ( wypowiada się w
w czasie od 1:11:26)

ODPOWIEDZ