Sprzedaż działek gminnych w Żarkach Letnisku

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
Post Reply
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1687
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Sprzedaż działek gminnych w Żarkach Letnisku

Post by Zdzisława Polak »

Na BIP-ie Urzędu Gminy Poraj jest ogłoszenie o ustnym przetargu na sprzedaż działek w Żarkach Letnisku.
oto link do strony :
http://poraj.bip.net.pl/?p=document&act ... ar_id=5501
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1687
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Re: Sprzedaż działek gminnych w Żarkach Letnisku

Post by Zdzisława Polak »

I co żareckie społeczeństwo na temat sprzedaży gminnych działek położonych w Żarkach Letnisko? Czy jest nam to obojętne?
Igor
VIP
Posts: 374
Joined: 30 Mar 2008, 19:44

Re: Sprzedaż działek gminnych w Żarkach Letnisku

Post by Igor »

Przecież nikt tych działek z Żarek nie zabierze, zmieni się tylko właścicel.Nam przybędzie mieszkańców, co dla Zarek jest bezwzględnie korzystne.
memento
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1687
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Re: Sprzedaż działek gminnych w Żarkach Letnisku

Post by Zdzisława Polak »

Można tak to ocenić jak Igor. Ale jeśli sprzedać działki żareckie to pozyskane pieniądze z ich sprzedaży przeznaczyć na kanalizację w Żarkach L. a nie na spłatę gminnych (wójtowych) długów.
zielony
Guru
Posts: 242
Joined: 08 Apr 2013, 18:13

Re: Sprzedaż działek gminnych w Żarkach Letnisku

Post by zielony »

Polakowa, ty jesteś mistrzynią wkurzania ludzi. Jak tobie naprawili ulicę, to nie sprawdziłaś z skąd te pieniądze pochodziły, Jak wstawili ci lampy to może gmina sprzedała działkę w Choroniu i z tych pieniędzy polepszyli ci standard życia?
Jedno czego jestem pewien, to gdyby Polakowa nie była radną, to w Żarkach Letnisku na pewno działoby się więcej i lepiej. Przecież w Gminie nikt nie poważnie nie bierze tego co mówi nasza radna, oni wręcz przeciwnie, nie robią tego czego by chciała Polakowa. To jest tak jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie. Rzeczą naturalna jest, że trzeba osiągnąć jakiś kompromis i wspólnie realizować cele. Problem w tym, że Polakowa nie uznaje kompromisu, u naszej radnej jest tylko NIE bo NIE!
Igor
VIP
Posts: 374
Joined: 30 Mar 2008, 19:44

Re: Sprzedaż działek gminnych w Żarkach Letnisku

Post by Igor »

Niestety, zgadzam się z Zielonym w zupełności, Często poraża mnie ciasnota umysłowa pani radnej, która to nazywa "TROSKĄ O LOKALNĄ SPOŁECZNOŚĆ". TAKA RADNA TO NIESZCZĘŚCIE DLA MIEKSCOWOŚCI.
memento
rogert
Posts: 4
Joined: 30 Aug 2018, 15:43

Re: Sprzedaż działek gminnych w Żarkach Letnisku

Post by rogert »

Istotniejsza jest rzetelność wyceny działek, jak mniemam przez rzeczoznawcę - biegłego. Nie wiem jak było w tym przypadku natomiast generalnie na przykład w licytacjach komorniczych też wyceniają biegli rzeczoznawcy i ceny bywają z sufitu brane a różnice sięgają nawet 100% rzeczywistej ceny rynkowej: http://pamietnikwindykatora.pl/prawie-1 ... -bieglego/ Może tak być w obie strony czyli niedoszacowanie lub przeszacowanie. O ile jednak w licytacjach komorniczych strony (wierzyciel i dłużnik) pilnują swych interesów - rzetelności wyceny, o tyle w przypadku działek gminnych - niekoniecznie jest taka przeciwwaga. To tylko uogólnienie z mojej strony, bez urazy dla Gminy.
malwinka
Stały bywalec
Posts: 81
Joined: 21 Jul 2011, 14:15

Re: Sprzedaż działek gminnych w Żarkach Letnisku

Post by malwinka »

Polakowej nigdy nie chodziło o wartośc działek, tylko o zrobieniu na złość wójtowi, to stare porachunki.
Zdzisława Polak
VIP
Posts: 1687
Joined: 12 Aug 2010, 13:32

Re: Sprzedaż działek gminnych w Żarkach Letnisku

Post by Zdzisława Polak »

Jak to Igor, Malwinka, Zielony i inni moi przeciwnicy wszystko wiedzą lepiej " o co Polakowej chodziło, co i komu robi na złość." Proszę Was moi "adwokaci" nie wypowiadajcie się za mnie i nie manipulujcie faktami.
Oświadczam, że wójtowi nigdy nie robiłam i nie robię na złość nigdy nie mieliśmy żadnych porachunków a wręcz przeciwnie ostatnio nawet razem bawiliśmy się dwa dni na wspólnej weselnej imprezie i z szacunkiem odnosiliśmy się do siebie. Was tam nie było ale Wy "wiecie lepiej".
Na tym forum podaję wiadomości gminne dotyczące naszej miejscowości po to tylko aby wszyscy mieszkańcy mogli o wszystkim się dowiedzieć i np wziąć udział w przetargu- podbić cenę by Gmina Poraj mogła więcej środków pozyskać ze sprzedaży tych działek. Zawsze będzie dla mnie najważniejsze dobro Gminy a nie indywidualny interes.
Zielony -Ty to nawet dobrze się nazwałeś " Zielony" - to taki laik co nic nie wie w danej dziedzinie jak Ty. Chciałbyś posiadać moją wiedzę. I cóż zostało Ci tylko szkalowanie innych i na dodatek anonimowo. Człowieku dlaczego nie masz odwagi podpisać się pod wypowiedzią o mnie? Jesteś wielkim kłamcą i obłudnikiem a na dodatek tchórzem . Zacznij się już leczyć z tych przywar.
zielony
Guru
Posts: 242
Joined: 08 Apr 2013, 18:13

Re: Sprzedaż działek gminnych w Żarkach Letnisku

Post by zielony »

Zdzisławo, czy tańczyłaś z wójtem? Ja na weselach prawie z każdą panią tańczę :wink: Nie byłem kilka lat na weselu, tęskni mi się. Będę w ostatnią sobotę października, bardzo się cieszę. Podpowiedz ile teraz trzeba dać w kopercie, idę do bardzo bliskiej rodziny :roll: Czy tysiąc jeszcze wystarcza, czy to już za mało?
Amelka
VIP
Posts: 440
Joined: 18 Jan 2016, 12:17

Re: Sprzedaż działek gminnych w Żarkach Letnisku

Post by Amelka »

Teraz dają po 2 -3 tysiaki :(
Post Reply