Brakło wody, umyłem siuśka w mineralnej:(

Dyskusje na temat lokalnych problemów.
jasiek
Ekspert

Brakło wody, umyłem siuśka w mineralnej:(

Postautor: jasiek » pt cze 08, 2018 8:26 am

Wstałem rano i nie mam wody w kranie :? Dobrze że miałem butelkę mineralnej i umyłem siuśka, żeby się ogolić muszę lecieć do Rogalika i kupić jakąś niegazowaną wodę i dokończyć toaletę :roll:
Jak Zdzicha zostanie nowym wójtem, to na pewno rozwiąże ten problem, przecież to dopiero przedsmak wakacji w Żarkach Letnisku, co będzie dalej?

zg
VIP

Re: Brakło wody, umyłem siuśka w mineralnej:(

Postautor: zg » sob cze 09, 2018 9:41 am

Kup elektryczną maszynkę do golenia i problem rozwiązany...:), a umyć się możesz wodą z kranu przy basenie jak to robi pewien jegomość przyjeżdżający na rowerku do Żarek ponoć z Myszkowa.... Ty masz bliżej...., ale poważnie, Poreco krążyło wczoraj po ŻL, ponoć kogoś podłączali do sieci i dlatego nie było wody w części Żarek.....

Awatar użytkownika
Bruner
Ekspert

Postautor: Bruner » czw cze 14, 2018 9:50 pm

Jak zwykle. Spółka wodna potrafi tylko SMS wysłac o racjonalne użytkowanie wody. My tu mamy normalnie średniowiecze technologiczne. Bo nie potrafią idioci ze spółki wodnej , totalni imbecyle zbudować prostej małej wieży ciśnień. K...a to potrafili nawet Rzymianie za czasów imperium.

Krotochwilny
Gość

Postautor: Krotochwilny » pn cze 18, 2018 10:52 am

Musisz uważać...przy dłuższym stosowaniu wody mineralnej podczas porannych ablucji możesz zaburzyć naturalne pH jakie panuje w miejscach intymnych i wtedy może zacząć szczypać...

Wróć do „Nasze sprawy”